




Rozmery 15×30 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 14 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená doska na krájanie v tvare kapra je vyrobená z masívneho bukového dreva, má rozmery 30 x 15 x 1,5 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.
| Šírka: | 15 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Ryba |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 30 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 30 cm |
| Výrobca | AMADEA |

25×35 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, s rukoväťou
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
19×37 cm, drevená
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×19 cm, sklenená
Na odoslanie o 3 dni
22×45 cm, drevená
Skladom
Sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
39×29 cm, drevená
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 3 dni
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
Bambusová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevená
Skladom
22×36 cm, drevená
Skladom
So stojanom, plastová
SkladomDoprava zadarmo
Bambusová
Skladom
28×19 cm, drevená, s rukoväťou
Na odoslanie o 3 dni
21×33 cm, drevená
Skladom
Plastová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22×36 cm, drevená, s rukoväťou
Skladom
20×42 cm, drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová
Na odoslanie o 3 dni
So stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená
Skladom

39×29 cm, drevená
Skladom



Drevená, okrúhla
Skladom

Drevený
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom