




Rozmery 27×2 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená doska na krájanie v tvare dubového listu je vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery sú 27 x 15,50 x 1,50 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 2 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Tvar | Atypická |
| S rukoväťou | Ano |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | List |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 27 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

15×25 cm, drevená, atypická
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
25×35 cm, drevená, atypická
Skladom
20×42 cm, drevená, atypická
Skladom
23×45 cm, drevená, atypická
Skladom
41×9 cm, drevená, hranatá
Skladom
19×37 cm, drevená, atypická
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
22×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
Bambusová, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×20 cm, drevená, atypická
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
So stojanom, hranatá, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
29×27 cm, drevená, atypická
Skladom
23×23 cm, so stojanom, plastová
SkladomDoprava zadarmo
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
51×2 cm, drevená, okrúhla
Skladom
35×25 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
28×35 cm, bambusová, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
21×33 cm, drevená, atypická
Skladom
Bambusová, so stojanom, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
41×25 cm, bambusová, hranatá
Skladom
Bambusová, so stojanom, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So stojanom, hranatá, plastová
Skladom
38×0 cm, hranatá, plastová
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom