



Rozmery 20×42 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Originálna drevená doska na krájanie s drážkou v tvare gitary je vyrobená z masívneho bukového dreva, javora a amerického orecha, má rozmery 42 x 20 x 2 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom. český výrobok
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Kombinácia farebných drevín |
| Vzor - motiv | Gitara |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 42 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 42 cm |
| Výrobca | AMADEA |

Drevená
Skladom
22×36 cm, drevená, s rukoväťou
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom
Drevená, s rukoväťou
Skladom
15×30 cm, drevená
Skladom
18×20 cm, drevená
Skladom
25×35 cm, drevená
Skladom
22×45 cm, drevená
Skladom
19×37 cm, drevená
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
So stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
35×25 cm, drevená
Skladom
Bambusová
SkladomDoprava zadarmo
Plastová
Na odoslanie o 3 dni
Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×29 cm, drevená
SkladomSo stojanom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
28×19 cm, sklenená
Na odoslanie o 3 dni
28×19 cm, drevená, s rukoväťou
Na odoslanie o 3 dni
18×40 cm, drevená
Skladom
21×33 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom

Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom



39×29 cm, drevená
Skladom


Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevený
Skladom

Drevená
Skladom