








Rozmery 20×30 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Originálna drevená steaková doska s drážkou je doplnená nožom a sklenenou miskou, je vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery sú 30 x 20 x 1,50 cm, súčasťou dosky je kvalitný nôž s drevenou rukoväťou a sklenená miska, doska je na povrchu ošetrená olejom. Český výrobok.
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Tvar | Hranatá |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| S rukoväťou | Ano |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 30 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 30 cm |
| Výrobca | AMADEA |

25×35 cm, drevená
Skladom
18×20 cm, drevená
Skladom
Drevená, s rukoväťou
Skladom
19×37 cm, drevená
Skladom
15×30 cm, drevená
Skladom
14×25 cm, drevená
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
20×42 cm, drevená
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
22×36 cm, drevená, s rukoväťou
Skladom
22×45 cm, drevená
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
35×25 cm, drevená
Skladom
Bambusová
SkladomDoprava zadarmo
39×29 cm, drevená
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

So stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
Drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená
Skladom
Bambusová
SkladomSo stojanom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevená
SkladomDoprava zadarmo
21×33 cm, drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hranatá
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Drevená
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
15×24×34 cm, drevený
Skladom


Drevený
Skladom