




Rozmery 21×36 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená doska na krájanie v tvare suda je vyrobená z masívneho bukového dreva, má rozmery 36 x 21 x 1,5 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 36 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Tvar | Atypická |
| S rukoväťou | Ano |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 36 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 36 cm |
| Výrobca | AMADEA |

40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
25×35 cm, drevená, atypická
Skladom
51×2 cm, drevená, okrúhla
Skladom
19×37 cm, drevená, atypická
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
23×15 cm, drevená, okrúhla
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
21×33 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
35×22 cm, drevená, okrúhla
Skladom
22×36 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
27×2 cm, drevená, atypická
Skladom
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom
38×0 cm, hranatá, plastová
Skladom
50×40 cm, bambusová, hranatá
Skladom
23×45 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, atypická
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
36×28 cm, bambusová, so stojanom

41×9 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
23×23 cm, so stojanom, plastová
SkladomDoprava zadarmo
28×35 cm, bambusová, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
41×25 cm, bambusová, hranatá
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom