Šikovný nákup nábytku a dekorácií Šikovný nákup nábytku a dekorácií

Magazín

Biano Blogger: Cestovať so psíkom nemusí byť príťažou

Zobrať psíka na výlet či dovolenku so sebou prináša isté obmedzenia, ale aj veľkú dávku nových zážitkov pre celú rodinu. Veronika a Labky na cestách vám ukážu, ako vyzerá životný štýl, kde psík nie je na príťaž.

Rozhovory 6. 5. 2021

Dnes inšpiruje Lívia: Ako si zariadiť domácu kanceláriu v štýle Girl Boss

Home office sa za posledný rok stal bežnou súčasťou našich životov. Blogerka Lívia, ktorá na svojom blogu inšpiruje ľudí na ceste za lepším životom, tak pracuje už roky. Pripravila si pre vás tipy, vďaka ktorým si svoju domácu kanceláriu zamilujete.

Inšpirácie 27. 4. 2021

Novinka na Biane: Ako funguje EKO sekcia?

Ste zástancom udržateľného bývania a ekologického životného štýlu? Potešíme vás! Spustili sme totiž EKO sekciu, ktorá je plná inšpirácie, tipov a rád, ako žiť šetrnejšie voči planéte, ale aj vlastnej peňaženke.

Eko bývanie 22. 4. 2021

Dnes inšpiruje Lucy: Detská izbička malej princeznej

Lucy je módnou a lifestylovou blogerkou už viac ako 10 rokov. Jej život sa ale trocha zmenil a momentálne sa stará o dve dcérky. Dnešný článok venuje ich kráľovstvu a to konkrétne téme ich detskej izbičky. Poďte sa s nami inšpirovať pri zariaďovaní.

Inšpirácie 22. 4. 2021

Eco-friendly záhrada: Ako pestovať, hnojiť a kompostovať ovocie a zeleninu?

Pestujte rastliny na záhrade ekologicky a bez škodlivých látok! Máme pre vás tipy nielen na vhodné hnojenie, ale tiež na kompostovanie a ekologické osvetlenie.

Eko bývanie 19. 4. 2021

Biano Blogger: Každá drobná zmena má svoj veľký význam

Blogerka Dominika sa venuje predovšetkým témam vedomého života. S čitateľmi zdieľa myšlienky, skúsenosti a tipy, ako môžu svoj život žiť zámerne aj oni. Chcete vedieť, ako typická beauty blogerka začala písať o zámernom a udržateľnom živote?

Rozhovory 19. 4. 2021

Chystáte sa grilovať? Vyberte si správny gril!

Dni sa predlžujú a teplota je príjemná aj vo večerných hodinách. Ako s tým naložiť? Čo by ste povedali na grilovanie? Ak ešte nemáte gril a plánujete to napraviť, pomôžeme vám s výberom toho správneho.

Rady, tipy, nápady 16. 4. 2021

Ako vybrať dokonalý nábytok do záhrady?

Ani najmenšia pergola sa nezaobíde bez vkusného záhradného nábytku, ktorý vám poskytne dostatok miesta a pohodlia pre rodinné stretnutia a odpočinok. Viete, čo všetko musíte zvážiť pred kúpou záhradných setov?

Ako vybrať... 16. 4. 2021

Vypestujte si bylinky doma či na balkóne

Vedeli ste, že si rad byliniek môžete vypestovať doma? Prechod zimy a jari je ideálny na zasiatie semienok. Sledovať prebúdzajúcu sa prírodu z prvého radu možno aj v paneláku. A čo je najlepšie, čaká vás voňavá odmena.

Rady, tipy, nápady 12. 4. 2021

Pestovanie rastlín doma aj na záhrade: Všetko, čo potrebujete vedieť

Nová záhradná sezóna sa blíži, tak sa na ňu poďte s nami pripraviť. Pomôžte si s našimi tipmi na skleníky, pareniská a fóliovníky a pestujte rastliny ako profesionál!

Eko bývanie 9. 4. 2021

Ako vybrať a postaviť záhradný domček

Ako využiť záhradu na maximum? Ak záhradkárčíte a potrebujete ďalší úložný priestor v podobe kôlne, je pre vás nákup záhradného domčeka ideálne riešenie. Takisto sa mu potešia aj vaše deti.

5. 4. 2021

Ako vybrať vhodný bazén na záhradu a ako sa oň starať

Plánujete kúpu bazéna na zahradu? Ide o dlhodobú investíciu, tak sa usaďte a poďte sa najprv ponoriť do informácií. Pomôžeme vám s výberom, ale aj inštaláciou a údržbou.

2. 4. 2021

Projekt predsieň: 11 nápadov na ceste k industriálu

Možno sa budete čudovať, ale i v menšej miestnosti akou býva predsieň, sa toho dá zrealizovať viac ako dosť. Blogerka Lucia si pre vás pripravila 11 DIY projektov do každej predsiene. Ktovie, možno sa tým ktorým nápadom inšpirujete aj vy.

Štýly interiéru 2. 4. 2021

Ako vybrať slnečníky a tienidlá na záhradu aj balkón?

Vyberte si to najlepšie zastrešenie na terasu, záhradu či balkón! Na výber máte až 5 tipov slnečníkov a tienidiel. Chcete vedieť, z čoho vyberať? Prečítajte si článok.

29. 3. 2021

Biano Blogger: V interiéri nesmie chýbať DIY doplnok, aby som sa cítila ako doma

Dnes vám predstavíme Andreitu, ktorá žila 3 roky v Španielsku. Pracovala ako turistická sprievodkyňa, tanečníčka, copywriterka. Pri každej činnosti uplatňovala svoju kreatívnu dušu. Čo miluje na španielskych interiéroch a prečo sa vrátila na Slovensko?

Rozhovory 29. 3. 2021

Grilovacia sezóna vrcholí: Ako sa správne starať o gril?

Grilovacia sezóna je v plnom prúde a to nehovoríme len o občasnej víkendovej grilovačke. Aby ste vy aj váš gril boli v pohotovosti celý týždeň, treba mu dopriať pravidelnú starostlivosť.

Rady, tipy, nápady 26. 3. 2021

Biano Blogger: Smelo tvorte a robte to, čo vás baví

Poďte sa s nami začítať do rozhovoru s Michaelou, ktorá na svojom smelom blogu zdieľa rôzne handmade inšpirácie, tipy na víkendové výlety a recepty na osladenie všedných dní.

Rozhovory 26. 3. 2021

Čo zaobstarať deťom na záhradu

Plánujete tento rok deťom urobiť na záhrade poriadny hrací kútik? Máme pre vás tipy na super lákadlá, vďaka ktorým sa malé aj veľké deti zabavia na dlhé hodiny.

Rady, tipy, nápady 22. 3. 2021

Biano Blogger: Pri zariaďovaní dokonalého bývania sa obráťte na odborníkov, hovorí Silvia

Určite je menej viac. Aj to je heslo blogerky Silvie, ktorej vášňou je cestovanie. Zvláda to dokonca aj s dieťaťom a poradí vám ako na to. Takisto sa nechajte inšpirovať aj organizáciou detskej izby, ktorá ju veľmi baví.

Rozhovory 22. 3. 2021

Biano Blogger: Každý by mal mať priestor, kde môže byť kreatívny, ja mám blog

Blogerka Lucia sa venuje nielen blogovaniu, ale aj marketingu. Na konto jej dokonca pribudol aj e-shop s doplnkami pre ženy. Stihla si založiť rodinku a dnes sa s nami podelí o tipy k interiérovému designu, ktorý ju baví od malička.

Rozhovory 19. 3. 2021

Biano Blogger: Každá domácnosť by mala odzrkadľovať svojho majiteľa

Blogerka Dominika zdieľa rady minimalistického a udržateľného života na svojom blogu. Má vlastný podcast a aj YouTube kanál. Aké boli jej začiatky blogovania, čo ju priviedlo k uvedomelejšiemu spôsobu života a aký interiérový štýl je jej najbližší?

Rozhovory 16. 3. 2021

Dnes inšpiruje Mirka: Moja vysnívaná pracovňa

V dnešnom článku vám prinášame tipy, nápadu a inšpiráciu na zariadenie pracovne. A keďže z domu momentálne pracuje zrejme každý, kto môže, nové nápady ako si home office zariadiť sa vždy zídu.

Inšpirácie 9. 3. 2021

Biano Blogger: Zamilujte sa do procesu, v ktorom sa stávate svojím najlepším ja

Tento výrok je jedným z obľúbených citátov Katky. Podľa svojich predstáv vytvorila magazínov snov, ktorý ľudí inšpiruje ísť si za svojim. Ako sa od blogovania dostala k sebarozvoju? Dočítate sa v článku, v ktorom nájde aj tipy, ako so sebarozvojom začať.

Rozhovory 4. 3. 2021

Dnes radí Eliška: Ako si efektívne zorganizovať kozmetiku

Je ideálny čas na organizáciu toaletného stolíka či kúpeľne. Je čas zbaviť sa pokazenej a nefunkčnej kozmetiky. Vytiahnite všetko zo šuflíkov a zorganizujte si kozmetiku.

Rady, tipy, nápady 1. 3. 2021