Magazín

Veľtrh Nábytok a Bývanie v Nitre tento rok naživo!

Súčasťou 30. ročníka veľtrhu Nábytok a Bývanie je aj obľúbená kvetinová výstava Gardenia. Na jednom mieste tak nájdete všetko pre váš vysnívaný dom, byt a záhradu.

Rady, tipy, nápady 8. 4. 2022

Domáca posilňovňa: Tipy na vhodné vybavenie

Chcete byť vo forme bez toho, aby ste museli chodiť do posilňovne niekoľkokrát týždenne? Vytvorte si doma posilňovňu, ktorá stojí menej ako permanentka. Môžete to urobiť aj v garsónke.

Rady, tipy, nápady 29. 3. 2022

Ako vybrať dokonalý nábytok do záhrady?

Ani najmenšia pergola sa nezaobíde bez vkusného záhradného nábytku, ktorý vám poskytne dostatok miesta a pohodlia pre rodinné stretnutia a odpočinok. Viete, čo všetko musíte zvážiť pred kúpou záhradných setov?

Ako vybrať... 7. 3. 2022

Ako vybrať slnečníky a tienidlá na záhradu aj balkón?

Vyberte si to najlepšie zastrešenie na terasu, záhradu či balkón! Na výber máte až 5 tipov slnečníkov a tienidiel. Chcete vedieť, z čoho vyberať? Prečítajte si článok.

Ako vybrať... 7. 3. 2022

6 tipov, ako si do bytu pustiť jar

Nemôžete sa dočkať teplého počasia? My tiež nie, preto sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako si skrátiť čakanie a urobiť jari aj u vás doma čo najprívetivejšiu atmosféru.

Rady, tipy, nápady 7. 3. 2022

10 najlepších plánovačov interiérov zdarmo a online

Než si zaobstaráte prvý kúsok nábytku do svojho vysnívaného domova, vytvorte si koncept či návrh izby nanečisto. Na internete nájdete množstvo programov, ktoré vám s návrhom izieb zdarmo pomôžu. Vybrali sme pre vás tie najpoužívanejšie

26. 1. 2022

Pravidlá Biano Studio výzvy "Záhrada" o 80 eur na nákup produktov z Biana

Podrobné pravidlá súťažnej výzvy: Navrhnite záhradu a získajte 80 eur na nákup cez Biano. Výzva trvá do 30.6.2022 a prebieha v Biano Studiu.

12. 1. 2022

Hypotéka na rekonštrukciu: zmeňte svoj domov k nepoznaniu

Jeden z overených tipov, ako sa opäť zamilovať do svojho domova, je rekonštrukcia. Poradíme vám ako prerábku financovať, aby všetko prebehlo čo najhladšie a výsledok bol perfektný.

Rady, tipy, nápady 22. 12. 2021

Pravidlá výzvy "Pastelová obývačka do 800 eur" o 50 eur na nákup produktov z Biana

Podrobné pravidlá výzvy: Vytvorte návrh obývačky v pastelových farbách do 800 eur v Biano Studiu a vyhrajte 50 eur na nákup produktov cez vyhľadávač nábytku a dekorácií Biano! Súťaž trvá do 31.3.2022.

13. 12. 2021

Hmyz v byte: ako sa zbaviť hmyz v domácnosti

Hmyv v dome nás vie poriadne potrápiť. Niektoré druhy hmyzu v domácnosti sú užitočné. Poďme sa spolu pozrieť na najčastejší hmyz v bytoch a ako s ním bojovať.

Rady, tipy, nápady 7. 12. 2021

Vianoce podľa bianoblogger Mišky

Druhý adventný týždeň v sérii "Vianoce podľa bianobloggers patrí Miške, ktorá vám predstaví ako vyzerajú Vianoce v boho štýle. Vyspovedali sme Mišku, ktorá nám prezradila aj to, čo má rada na Vianociach a čo nesmie chýbať na štedrovečernom stole.

25. 11. 2021

Vianočné pečenie: Ako naplánovať, piecť a uskladniť vianočné koláče

Pripravte sa na veľké vianočné pečenie. Alebo na malé, na tom nezáleží. Máme pre vás odpovede na všetky otázky, ktoré sa týkajú vianočných koláčov a cukroviniek.

1. 11. 2021

Vianočný špeciál: Rady, nápady a DIY tipy na dekorácie

Každoročné obdobie plné svietiacich dekorácií, vianočných ozdôb a sviečok je tu. Pripravte sa na vianočné sviatky o kúsok viac ako minulý rok. Vianočný špeciál prevoňaný škoricou a koláčikmi na vás čaká.

Rady, tipy, nápady 1. 11. 2021

Škandinávske Vianoce podľa bianoblogger Mišky

Máme tu 3. adventný týždeň, ktorý v našej sérii s názvom Vianoce podľa bianobloggers odštartuje Miška, na Instagrame známa pod menom @mojobycajnyzivot. Dajte si niečo dobré pod zub, pohodlne sa usaďte a zistite ako vyzerajú Vianoce u Mišky doma.

5. 10. 2021

Recept: Vianočná medovníková torta

Vôňa medových zákuskov na Vianoce nesmie chýbať ani u vás doma. Inšpirujte sa a pripravte si medovníkovú tortu podľa tohto jednoduchého receptu.

Rady, tipy, nápady 1. 10. 2021

Ako vybrať vodovodné batérie? 6 krokov ako na to + tip na tesnenie a montáž

Vybrať tú správnu batériu do kúpeľne alebo do kuchyne nie je len tak. Preto sme sa im pozreli na zúbok a prinášame vám rady a tipy ako vybrať vodovodné batérie.

Rady, tipy, nápady 1. 10. 2021

Maľovanie stien: Ako správne maľovať interiérovými farbami?

Pripravili sme pre vás zaujímavé rady a tipy, ako správne maľovať interiérovými farbami. S ich pomocou pôjde práca od ruky. Vytvorte si prostredie, v ktorom bude radosť bývať!

Rady, tipy, nápady 13. 9. 2021

Vianoce podľa bianoblogger Zuzky

Vianočný špeciál je pri konci a my vám v tomto článku s radosťou predstavíme na 4. advent bianoblogger Zuzku. Spoznajte Vianoce plné krásnych a žiarivých dekorácií, ktoré sú v Zuzkinom podaní plné štýlu!

Inšpirácie 8. 9. 2021

Dnes inšpiruje Alžbeta: Stolovanie na záver leta

Každý rok koncom prázdnin cítim, že musím stihnúť ešte aspoň jednu letnú večeru vonku. Prestrite si pekný stôl spolu so mnou a pozvite svoju rodinu a priateľov ku vám, na záhradnú párty so všetkým, čo k letu patrí.

Inšpirácie 30. 8. 2021

Ako vybrať matrac: Sprievodca nákupom matracov v 8 krokoch

Nákup nového matraca sa môže zdať komplikovaný. Ako si vybrať z obrovskej ponuky ten najpohodlnejší, na ktorom sa bude zaspávať ako na obláčiku? Poradíme vám, na čo všetko sa zamerať, aby ste našli ten pravý!

Ako vybrať... 27. 8. 2021

Biano Blogger: Baví ma bývať. Snažím sa tvoriť miesto, kam sa vždy budeme radi vracať

Mojou vášňou je výroba parfumovaných sviečok zo sójového vosku a fotografovania života okolo mňa. Rada by som sa s vami podelila o drobné čriepky o vzniku a živote v Dome 30tich Ruží. Začítajte sa s nami do tém ako podnikania, materstvo, ale aj bývanie.

Rozhovory 4. 8. 2021

Klasické Vianoce podľa Lenky

Prvý adventný týždeň v sérii "Vianoce podľa bianobloggers patrí Lenke, ktorá vám predstaví ako vyzerajú Vianoce v klasickom štýle. Vyspovedali sme Lenku, ktorá nám prezradila aj to, aké vianočné zvyky doma dodržiavajú.

1. 8. 2021

Vytvorte si projekt v Biano Studiu a vyhrajte!

Podrobné pravidlá súťaže Facebook skupiny Biano Slovensko s názvom "Inšpiratívne bývanie a dekorácie". Zapojte sa do súťaže, zdieľajte s nami projekt vytvorený v Biano Studiu a vyberte si výhru podľa vlastného výberu z troch možností.

28. 7. 2021

Dnes inšpiruje Vero: Prineste leto aj na svoj jedálensky stôl

Svieže rána, príjemné teplé noci, jasná obloha, slnečné lúče sa na hladine jazera, šálka ľadovej kávy a osviežujúce letné koláče na terase. Je tu leto a každý zrazu cíti väčšiu chuť ráno vstať a vykonávať rôzne aktivity, pretože dni majú očosi viac hodín.

Rady, tipy, nápady 20. 7. 2021