Šikovný nákup nábytku a dekorácií Šikovný nákup nábytku a dekorácií

Magazín

Dnes radí Michaela: Ako zariadiť študentské bývanie

Na internátoch či privátoch som doteraz strávila 8 rokov svojho života, a to ešte nemám spraveného ani bakalára. Za tú dobu som však nazbierala nejaké tie poznatky o tom, ako sa cítiť ako doma aj v cudzom priestore zdieľanom s ďalšími štyrmi ľuďmi.

Rady, tipy, nápady 22. 2. 2021

Biano Blogger: Na to aby bol poriadok, musí byť najprv neporiadok, hovorí Ivana

Vášňou blogerky Ivany je organizácia šatníkov a móda. Poďte sa s nami začítať do rozhovoru o tom, ako svoj šatník organizovať, aké vychytávky vám pomôžu a čo s čím kombinovať, keď neviete čo na seba.

Rozhovory 19. 2. 2021

Dnes radí Natália: Tipy a produkty, ktoré vykúzlia útulný domov

Plánujete zariaďovať alebo prerábate svoj domov? V tom prípade je tento článok ako stvorený pre vás. Nájdete v ňom tipy, ako a čím zútulniť domov a všetko to, čo u nás nemôže chýbať.

Rady, tipy, nápady 15. 2. 2021

Stolovanie vo vidieckom štýle

Ako prestrieť stôl k víkendovému obed alebo na rodinnú oslavu? Ak máte radi prírodné materiály a odtiene, inšpirujte sa v našom článku. Žaneta @zanynka_stybar vás prevedie svojím slávnostne prestretým stolom vo vidieckom štýle.

U vás doma 9. 2. 2021

Dnes radí Zuzana: 10 tipov, ako žiť ekologickejšie

Buďte eko, jedzte bio, trieďte odpad, neničte prírodu, uprednostňujte minimalizmus, kúpte len koľko spotrebujete. Premýšľajte a buďte prítomní. Veď určite ste sa s tým už stretli...

Eko bývanie 9. 2. 2021

Všetko, čo potrebujete vedieť o kúpe nehnuteľnosti

Zdá sa vám, že nastal čas zabezpečiť si vlastné bývanie a zvažujete kúpu nehnuteľnosti? Keďže nejde o lacnú záležitosť, ale investíciu na dlhé obdobie, možno aj celý život, je potrebné dostatočne sa v tejto téme zorientovať.

Rady, tipy, nápady 3. 2. 2021

Ako premeniť nudný balkón na luxusnú terasu

Balkón bol pri kúpe môjho bytu jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa rozhodol práve pre tento byt. Je orientovaný na juh a rozmermi dosť luxusný na bratislavské pomery. Často, hlavne v teplých dňoch, na ňom trávim veľa času, po večeroch aj s priateľmi.

Premeny 1. 2. 2021

5 typov kuchynského textilu, ktorý v kuchyni nesmie chýbať

Vybavujete svoju kuchyňu? Bez kuchynského textilu sa nezaobídete. Plní nielen praktickú funkciu, ale tiež si vďaka nemu vyladíte bývanie do posledného detailu.

Ako vybrať... 6. 1. 2021

Stavba chaty: Všetko, čo potrebujete vedieť

Chaty sú čoraz viac obľúbenými súčasťami mnohých záhrad, pozemkov, rekreačných či záhradkárskych oblastí. Prinášajú so sebou množstvo výhod, ktoré potešia nielen vášnivých záhradkárov, ale aj milovníkov oddychu a relaxu v príjemnom prírodnom prostredí.

Rady, tipy, nápady 4. 1. 2021

Tipy ako si doma spríjemniť čakanie na jar

Ani vy sa už neviete dočkať jari a odpočítavate dni? Inšpirujte sa a venujte sa domácim aktivitám, vďaka ktorým sa zabavíte a navyše vám spríjemnia náladu počas krátkych zimných dní.

1. 1. 2021

Vianoce v rôznych štýloch: Moderné boho Vianoce

V Biane milujeme rôznorodosť. Každá domácnosť a rodina je úplne iná. A inak tomu nie je ani na Vianoce. V novej sérii článkov vám každú adventnú nedeľu predstavíme jeden štýl vianočnej výzdoby z reálnych slovenských domácností. Nalaďte sa s nami na sviatky!

U vás doma 11. 12. 2020

Vianočný špeciál: Rady, nápady a DIY tipy na dekorácie

Každoročné obdobie plné svietiacich dekorácií, vianočných ozdôb a sviečok je tu. Pripravte sa na vianočné sviatky o kúsok viac ako minulý rok. Vianočný špeciál prevoňaný škoricou a koláčikmi na vás čaká.

Rady, tipy, nápady 7. 12. 2020

Pravidlá súťaže o 200 € na nákup produktov zo zoznamu prianí

Podrobné pravidlá súťaže na Instagrame @bianosk Skorá vianočná nádielka pre našich sledujúcich sú tu! Spravte si na Biane zoznam prianí a my vám z neho nakúpime produkty podľa vášho výberu do 200 €

4. 12. 2020

Vianoce v rôznych štýloch: Tradičné slovenské Vianoce

V Biane milujeme rôznorodosť. Každá domácnosť a rodina je úplne iná. A inak tomu nie je ani na Vianoce. V novej sérii článkov vám každú adventnú nedeľu predstavíme jeden štýl vianočnej výzdoby z reálnych slovenských domácností. Nalaďte sa s nami na sviatky!

U vás doma 28. 11. 2020

Ako byť hygge: Trendy v nábytku a materiáloch pre váš domov

Spokojný život a útulné bývanie - to je hygge. V tomto koncepte ide najmä o to, ako si vytvoriť atmosféru šťastia a spokojnosti v bývaní a ako sa tešiť aj z maličkostí. Tipy na vytvorenie hygge atmosféry vám prezradí @olinocka.

Inšpirácie 16. 11. 2020

Recept: Babičkine buchty podľa Žanety

Buchty od babičky neprekoná žiadny moderný dezert. O svoj recept sa s nami podelila Žaneta z Instagramu @zanynka_stybar a my zdieľame ďalej, aby ste si mohli aj vy pochutnať!

10. 11. 2020

Vianočné pečenie: Ako naplánovať, piecť a uskladniť vianočné koláče

Pripravte sa na veľké vianočné pečenie. Alebo na malé, na tom nezáleží. Máme pre vás odpovede na všetky otázky, ktoré sa týkajú vianočných koláčov a cukroviniek.

9. 11. 2020

Vianoce v rôznych štýloch: Rustikálne Vianoce

V Biane milujeme rôznorodosť. Každá domácnosť a rodina je úplne iná. A inak tomu nie je ani na Vianoce. V novej sérii článkov vám každú adventnú nedeľu predstavíme jeden štýl vianočnej výzdoby z naozajstných českých domácností. Nalaďte sa s nami na sviatky!

6. 11. 2020

Vianoce v rôznych štýloch: Škandinávske Vianoce

V Biane milujeme rôznorodosť. Každá domácnosť a každá rodina je úplne iná. A inak tomu nie je ani na Vianoce. V novej sérii článkov vám každú adventnú nedeľu predstavíme jeden štýl vianočnej výzdoby z reálnych českých domácností. Nalaďte sa s nami na sviatky!

U vás doma 5. 11. 2020

Ako vybrať skutočne kvalitné a funkčné okenné rolety

Riešení ako skryť vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi zvonku, je nespočet. Jedným z nich sú rolety, ktoré už dávno nemusia byť nevkusné a šedivé. Vyberte si takú, ktorá vám sadne priamo na mieru!

Rady, tipy, nápady 26. 10. 2020

Ako vybrať vhodný vankúš a paplón nielen pre dieťa?

Potrebujete poradiť s výberom vankúša a paplón pre vás alebo vášho potomka? Vieme, z akých materiálov a veľkostí vyberať lôžkoviny a poradíme, ktoré sú vhodné pre zimomravých a teplokrvných jednotlivcov, ale aj pre alergikov.

Ako vybrať... 26. 10. 2020

Sprievodca ekologickou domácnosťou: Ako šetriť energie?

Zvyšovanie cien, ale aj snaha šetriť prírodu: dôvodov pre obmedzenie spotreby energií v domácnostiach môže byť veľa. Máme pre vás pár tipov, ako ušetriť za plyn, za elektrinu aj za vodu tak, aby ste nemuseli obmedzovať vaše pohodlie.

Eko bývanie 23. 10. 2020

Zútulnite si domov jesennými farbami a dekoráciami podľa #bianobloggers

Počasie je stále chladnejšie a po lete všetci začíname tráviť viac času v našich domovoch. Premeňte svoj domov na útulné útočisko smiechu, svetla a tepla.

U vás doma 22. 10. 2020

Ako sa dôkladne starať o obliečky a posteľnú bielizeň?

Kvalitné obliečky sú jedným z hlavných kritérií kvalitného spánku. Dôkladná starostlivosť o posteľnú bielizeň je preto nevyhnutná. Ako efektívne prať, sušiť, žehliť, skladať posteľné povlečenie?

Rady, tipy, nápady 15. 10. 2020