Hlavné menu

Magazín

Ako zariadiť malú chatu

V poslednom čase čoraz viac ľudí hľadá únik z reality a miesto na oddych. Malý domček môže slúžiť na tento účel, ale nemusí byť jednoduché ho zariadiť. Prečítajte si preto naše skvelé rady, ako zariadiť malú chatu, a potom si ho rýchlo zariaďte.

Inšpirácie 6. 12. 2022

Ako zariadiť garsónku

Kúpili ste si garsónku a obávate sa, že taký malý byt sa nedá dobre zariadiť? Omyl! V prípade malých bytov stačí rozumne premyslieť umiestnenie nábytku, zvoliť vhodné farby a vytvoriť si predstavu, ako bude garsónka vyzerať. Biano Studio vám pomôže!

Inšpirácie 30. 11. 2022

Ako zariadiť jednoizbový byt

Zariaďovanie malého bytu sa môže rýchlo stať veľkým bojom o každý centimeter. Malý byt však nemusí znamenať peklo, stačí, ak budete uvažovať rozumne a plánovať dopredu. Biano Studio vám pomôže!

Inšpirácie 29. 11. 2022

Pravidlá Biano Studio výzvy "Môj vianočný kútik" o vianočný stromček

Podrobné pravidlá súťažnej výzvy: Navrhnite vianočný kútik podľa seba a získajte vianočný stromček "Smrek Natura 3D 150cm". Výzva trvá od 11.11.2022 do 25.11.2022 vrátane a prebieha v Biano Studiu.

5. 10. 2022

Veľtrh Nábytok a Bývanie v Nitre tento rok naživo!

Súčasťou 30. ročníka veľtrhu Nábytok a Bývanie je aj obľúbená kvetinová výstava Gardenia. Na jednom mieste tak nájdete všetko pre váš vysnívaný dom, byt a záhradu.

Rady, tipy, nápady 8. 4. 2022

Domáca posilňovňa: Tipy na vhodné vybavenie

Chcete byť vo forme bez toho, aby ste museli chodiť do posilňovne niekoľkokrát týždenne? Vytvorte si doma posilňovňu, ktorá stojí menej ako permanentka. Môžete to urobiť aj v garsónke.

Rady, tipy, nápady 29. 3. 2022

Ako vybrať dokonalý nábytok do záhrady?

Ani najmenšia pergola sa nezaobíde bez vkusného záhradného nábytku, ktorý vám poskytne dostatok miesta a pohodlia pre rodinné stretnutia a odpočinok. Viete, čo všetko musíte zvážiť pred kúpou záhradných setov?

Ako vybrať... 7. 3. 2022

Ako vybrať slnečníky a tienidlá na záhradu aj balkón?

Vyberte si to najlepšie zastrešenie na terasu, záhradu či balkón! Na výber máte až 5 tipov slnečníkov a tienidiel. Chcete vedieť, z čoho vyberať? Prečítajte si článok.

Ako vybrať... 7. 3. 2022

6 tipov, ako si do bytu pustiť jar

Nemôžete sa dočkať teplého počasia? My tiež nie, preto sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako si skrátiť čakanie a urobiť jari aj u vás doma čo najprívetivejšiu atmosféru.

Rady, tipy, nápady 7. 3. 2022

10 najlepších plánovačov interiérov zdarmo a online

Než si zaobstaráte prvý kúsok nábytku do svojho vysnívaného domova, vytvorte si koncept či návrh izby nanečisto. Na internete nájdete množstvo programov, ktoré vám s návrhom izieb zdarmo pomôžu. Vybrali sme pre vás tie najpoužívanejšie

26. 1. 2022

Pravidlá Biano Studio výzvy "Pracovný kútik za babku" o 80 eur na nákup produktov z Biana

Podrobné pravidlá súťažnej výzvy: Navrhnite home office za babku a získajte 80 eur na nákup cez Biano. Výzva trvá do 28.9.2022 a prebieha v Biano Studiu.

12. 1. 2022

Hypotéka na rekonštrukciu: zmeňte svoj domov k nepoznaniu

Jeden z overených tipov, ako sa opäť zamilovať do svojho domova, je rekonštrukcia. Poradíme vám ako prerábku financovať, aby všetko prebehlo čo najhladšie a výsledok bol perfektný.

Rady, tipy, nápady 22. 12. 2021

Pravidlá výzvy "Pastelová obývačka do 800 eur" o 50 eur na nákup produktov z Biana

Podrobné pravidlá výzvy: Vytvorte návrh obývačky v pastelových farbách do 800 eur v Biano Studiu a vyhrajte 50 eur na nákup produktov cez vyhľadávač nábytku a dekorácií Biano! Súťaž trvá do 31.3.2022.

13. 12. 2021

Hmyz v byte: ako sa zbaviť hmyz v domácnosti

Hmyv v dome nás vie poriadne potrápiť. Niektoré druhy hmyzu v domácnosti sú užitočné. Poďme sa spolu pozrieť na najčastejší hmyz v bytoch a ako s ním bojovať.

Rady, tipy, nápady 7. 12. 2021

Vianoce podľa bianoblogger Mišky

Druhý adventný týždeň v sérii "Vianoce podľa bianobloggers patrí Miške, ktorá vám predstaví ako vyzerajú Vianoce v boho štýle. Vyspovedali sme Mišku, ktorá nám prezradila aj to, čo má rada na Vianociach a čo nesmie chýbať na štedrovečernom stole.

25. 11. 2021

Vianočné pečenie: Ako naplánovať, piecť a uskladniť vianočné koláče

Pripravte sa na veľké vianočné pečenie. Alebo na malé, na tom nezáleží. Máme pre vás odpovede na všetky otázky, ktoré sa týkajú vianočných koláčov a cukroviniek.

1. 11. 2021

Vianočný špeciál: Rady, nápady a DIY tipy na dekorácie

Každoročné obdobie plné svietiacich dekorácií, vianočných ozdôb a sviečok je tu. Pripravte sa na vianočné sviatky o kúsok viac ako minulý rok. Vianočný špeciál prevoňaný škoricou a koláčikmi na vás čaká.

Rady, tipy, nápady 1. 11. 2021

Škandinávske Vianoce podľa bianoblogger Mišky

Máme tu 3. adventný týždeň, ktorý v našej sérii s názvom Vianoce podľa bianobloggers odštartuje Miška, na Instagrame známa pod menom @mojobycajnyzivot. Dajte si niečo dobré pod zub, pohodlne sa usaďte a zistite ako vyzerajú Vianoce u Mišky doma.

5. 10. 2021

Recept: Vianočná medovníková torta

Vôňa medových zákuskov na Vianoce nesmie chýbať ani u vás doma. Inšpirujte sa a pripravte si medovníkovú tortu podľa tohto jednoduchého receptu.

Rady, tipy, nápady 1. 10. 2021

Ako vybrať vodovodné batérie? 6 krokov ako na to + tip na tesnenie a montáž

Vybrať tú správnu batériu do kúpeľne alebo do kuchyne nie je len tak. Preto sme sa im pozreli na zúbok a prinášame vám rady a tipy ako vybrať vodovodné batérie.

Rady, tipy, nápady 1. 10. 2021

Maľovanie stien: Ako správne maľovať interiérovými farbami?

Pripravili sme pre vás zaujímavé rady a tipy, ako správne maľovať interiérovými farbami. S ich pomocou pôjde práca od ruky. Vytvorte si prostredie, v ktorom bude radosť bývať!

Rady, tipy, nápady 13. 9. 2021

Vianoce podľa bianoblogger Zuzky

Vianočný špeciál je pri konci a my vám v tomto článku s radosťou predstavíme na 4. advent bianoblogger Zuzku. Spoznajte Vianoce plné krásnych a žiarivých dekorácií, ktoré sú v Zuzkinom podaní plné štýlu!

Inšpirácie 8. 9. 2021

Dnes inšpiruje Alžbeta: Stolovanie na záver leta

Každý rok koncom prázdnin cítim, že musím stihnúť ešte aspoň jednu letnú večeru vonku. Prestrite si pekný stôl spolu so mnou a pozvite svoju rodinu a priateľov ku vám, na záhradnú párty so všetkým, čo k letu patrí.

Inšpirácie 30. 8. 2021

Ako vybrať matrac: Sprievodca nákupom matracov v 8 krokoch

Nákup nového matraca sa môže zdať komplikovaný. Ako si vybrať z obrovskej ponuky ten najpohodlnejší, na ktorom sa bude zaspávať ako na obláčiku? Poradíme vám, na čo všetko sa zamerať, aby ste našli ten pravý!

Ako vybrať... 27. 8. 2021