






Rozmery 22×36 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Originálna drevená steaková doska so zárezom a príborom je vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery dosky sú 36 x 22 x 2 cm, súčasťou dosky je kvalitný príbor s drevenou rukoväťou, doska je na povrchu ošetrená olejom.
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 36 cm |
| Tvar | Hranatá |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| S rukoväťou | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 36 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 36 cm |
| Výrobca | AMADEA |

21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
20×42 cm, drevená, atypická
Skladom
27×2 cm, drevená, atypická
Skladom
23×45 cm, drevená, atypická
Skladom
15×25 cm, drevená, atypická
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
25×35 cm, drevená, atypická
Skladom
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
18×20 cm, drevená, atypická
Skladom
28×35 cm, bambusová, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená
Skladom
So stojanom, hranatá, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
35×25 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, s rukoväťou
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Bambusová, so stojanom, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
19×37 cm, drevená
Skladom

Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 3 dni
28×19 cm, drevená, s rukoväťou
Na odoslanie o 3 dni
23×23 cm, so stojanom, plastová
SkladomDoprava zadarmo
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×33 cm, drevená, atypická
Skladom
Bambusová
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomSo stojanom, hranatá, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevená
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
31×43×76 cm
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom