








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená mäsiarska doska je vyrobená z masívneho bukového dreva, doska má po stranách úchyty na jednoduché pripevnenie, rozmery sú 39,50 x 29,50 x 5 cm, povrch dosky je ošetrený prírodným olejom. Český výrobok.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Tvar | Hranatá |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| S rukoväťou | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 39,5 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 29.5 cm |
| Výrobca | AMADEA |
Používateľské recenzie
Myslel jsem, že dostanu prkénko na maso, ale to co jsem dostal, bylo umělecké dílo. Překrásně zpracované, povrchově upravené a perfektně zabalené. Dodávka druhý den. Opravdu skvělá práce, klobouk dolů vašimi řemeslníky. Bojím se na něm pracovat, abych ho nepoškodil.
Nádherné
Zakúpené v eshope Drevený obchodík
OK
Zakúpené v eshope Drevený obchodík

51×2 cm, drevená, okrúhla
Skladom
Hranatá
Skladom
Bambusová, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
43×26 cm, bambusová, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Drevená, okrúhla
Skladom
38×25 cm, bambusová, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
22×36 cm, drevená, atypická
Skladom
32×22 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
35×22 cm, drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
36×24 cm, bambusová, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
38×11 cm, drevená, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
21×33 cm, drevená, atypická
Skladom
23×15 cm, drevená, okrúhla
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
28×19 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
42×17 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
41×25 cm, bambusová, hranatá
Skladom
38×25 cm, bambusová, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Drevená, okrúhla
Skladom
Bambusová, hranatá, s rukoväťou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
41×34 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 1 týždeň
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom
38×14 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
30×21 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, atypická
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom