




Rozmery 19×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Originálna drevená doska na krájanie v tvare listu je vyrobená z masívneho javora, duba a amerického orecha, má rozmery 37 x 19 x 2,50 cm a na povrchu je ošetrená olejom.
| Šírka: | 19 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Tvar | Atypická |
| S rukoväťou | Ano |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Kombinácia farebných drevín |
| Vzor - motiv | List |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 37 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 37 cm |
| Výrobca | AMADEA |

41×9 cm, drevená, hranatá
Skladom
20×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
15×30 cm, drevená, atypická
Skladom
27×2 cm, drevená, atypická
Skladom
25×35 cm, drevená, atypická
Skladom
15×25 cm, drevená, atypická
Skladom
18×20 cm, drevená, atypická
Skladom
25×45 cm, drevená, hranatá
Skladom
23×45 cm, drevená, atypická
Skladom
Bambusová, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×42 cm, drevená, atypická
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Bambusová, so stojanom, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
41×25 cm, bambusová, hranatá
Skladom
21×33 cm, drevená, atypická
Skladom
38×0 cm, hranatá, plastová
Skladom
35×25 cm, drevená, hranatá
Skladom
So stojanom, hranatá, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňov
Bambusová, so stojanom, hranatá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23×23 cm, so stojanom, plastová
SkladomDoprava zadarmo
21×36 cm, drevená, atypická
Skladom
22×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
36×28 cm, bambusová, so stojanom

Drevená, hranatá
Skladom
51×2 cm, drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, hranatá, plastová
Na odoslanie o 2 dni
Drevená, okrúhla
Skladom
30×21 cm, drevená, okrúhla
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom