






Rozmery 22×36 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 22 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená doska na krájanie v tvare prasiatka je vyrobená z masívneho bukového dreva, má rozmery 36 x 22 x 2 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 36 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Prasa |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 36 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 36 cm |
| Výrobca | AMADEA |

39×29 cm, drevená
Skladom
Hranatá
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová, okrúhla, s rukoväťou
Na odoslanie o 1 týždeň
20×42 cm, drevená
Skladom
21×33 cm, drevená
Skladom
Okrúhla, s rukoväťou
Skladom
Plastová
Skladom
21×36 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená
Skladom
Bambusová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bambusová
Skladom
20×45 cm, drevená
Skladom
Drevená, hranatá
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
15×30 cm, drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
18×40 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
40×34 cm, drevená, hranatá
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená, okrúhla
Skladom
25×35 cm, drevená
Skladom
Drevená, hranatá
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevený, dezertné príbory
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Drevená
Skladom

Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
15×24×34 cm, drevený
Skladom


Drevený
Skladom