


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bohatým úložným priestorom Vás určite prekvapí dvojdverová šatníková skriňa IGINS W-2D, ktorá je nie len praktická, ale získa si Vás svojou eleganciou a provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Za jej dverami sa ukrýva bohatý úložný priestor, pričom v hornej časti sa nachádza vešiaková tyč a spodná časť je oddelená policou. Jej rozmer je (ŠxHxV): 100,9x62,2x197,6 cm. Dodávaná je v demonte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 197 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Váha s obalom výrobcu | 68.3 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1965 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 4 ks |
| Čistá váha výrobcu | 67.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins W-2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ dverí / dvierok | Krídlové |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
203×155×50 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
206×137×56 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždne
203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom