



Rozmery 41×30×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegancia a schopnosť racionálne využiť priestor sú hlavnými prednosťami nočného stolíka NELEN. Disponuje dvoma praktickými zásuvkami, do ktorých si uložíte všetky veci, ktoré chcete mať pri posteli vždy po ruke. Na priestrannú vrchnú dosku sa bez obáv zmestí lampička, prípadne budík či hodinky. Vyrobený je z kvalitnej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 16 mm, ohraničenej lemovacou PVC páskou 0,45 mm. Zadná stena nočného stolíka je z HDF laminovanej dosky 2,5 mm a zásuvky sa otvárajú pomocou valčekových koľajničiek (25 cm). Jeho nadčasové prevedenie biela / dub sonoma jednoducho zladíte s akýmkoľvek zariadením spálne. Súčasťou regálu sú podporné klince, ktoré zabezpečia ochranu podlahy pred poškriabaním a zvýšia stabilitu na nerovných plochách. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 30x30x41 cm a je dodávaný v demonte.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zásuvka | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Váha s obalom výrobcu | 8.2 kg |
| Čistá váha výrobcu | 8.04 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.02 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Nelen |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Biela / dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

15×40×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
50×40×40 cm, drevený, kovový
Skladom
20×40×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
50×40×35 cm, drevený, kovový
Skladom
51×50×39 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
58×38×40 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
59×35×40 cm, drevený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×40×40 cm, v dekore dub, drevený
Skladom
60×40×30 cm, drevený, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Drevený, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
49-59×40×32 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×41×31 cm, v dekore dub, drevený
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
50×47×47 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
50×47×47 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
51×50×39 cm, v dekore dub, drevený
Skladom
48×50×37 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Doprava zadarmo
92×105×35 cm, lesklý, v modernom štýle
Skladom
42×40×40 cm, matný, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
46×46×39 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
42×40×40 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 17 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
57×40×35 cm, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V dekore dub, drevený, v modernom štýle
Skladom
Drevený, lesklý, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58×40×37 cm, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
23×35×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
8×27×38 cm, drevený, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×45×40 cm, drevený, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, matný, so zásuvkou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom