









Rozmery 203×155×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Máte málo miesta na svoje oblečenie a túžite po praktickej, priestrannej a modernej skrini? Štvordverová šatníková skriňa so zásuvkami GORES bude tou správnou voľbou pre Vás a vyhovie požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vyrobená je z kvalitných materiálov a univerzálne prevedenie biela sa hodí všade. Skriňa sa skladá zo štyroch dvierok, za ktorými sú po bokoch skrine po štyri police na každej strane, na odloženie poskladaného oblečenia. Stred skrine tvorí vešiaková tyč, pod ktorou sú umiestnené tri priestranné zásuvky. Neváhajte a zaobstarajte si tento jedinečný kus nábytku do spálne, či predsiene s rozmermi (ŠxHxV): 155x49,5x203,4 cm a určite nebudete ľutovať. Dodávaná je v demonte.
| Šírka: | 155 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 203 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.203 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 126 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Gores |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Policovo-šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

200×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
202×104×55 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

201×150×55 cm, trojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami
Skladom
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždne
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom