Porovnajte ceny od 239 € v 5 e-shopoch:
Šatníková skriňa Gwen 70427 3D - biely vysoký lesk
Rozmery 200×116×50 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 239 €
- 25. 5. 2026 - 239 €
- 18. 5. 2026 - 234,22 €
- 15. 5. 2026 - 232,79 €
- 7. 5. 2026 - 235,18 €
- 3. 5. 2026 - 236,61 €
- 25. 4. 2026 - 235,18 €
- 19. 4. 2026 - 236,61 €
- 2. 4. 2026 - 234,22 €
- 29. 3. 2026 - 236,61 €
- 20. 3. 2026 - 235,18 €
- 8. 3. 2026 - 236,01 €
- 27. 2. 2026 - 234,22 €
- 22. 2. 2026 - 236,01 €
- 6. 2. 2026 - 235,01 €
- 2. 1. 2026 - 232,06 €
- 25. 12. 2025 - 232,65 €
- 15. 12. 2025 - 235 €
- 14. 12. 2025 - 232,65 €
- 5. 12. 2025 - 231,08 €
- 12. 11. 2025 - 235 €
- 7. 11. 2025 - 233,83 €
- 2. 11. 2025 - 235,39 €
- 17. 10. 2025 - 233,83 €
- 12. 10. 2025 - 235,39 €
- 3. 10. 2025 - 233,83 €
- 21. 9. 2025 - 235,39 €
- 12. 9. 2025 - 233,04 €
- 31. 8. 2025 - 235,39 €
- 22. 8. 2025 - 233,04 €
- 17. 8. 2025 - 235,39 €
- 2. 8. 2025 - 230,99 €
- 27. 7. 2025 - 240,91 €
- 18. 7. 2025 - 235,79 €
- 13. 7. 2025 - 236,67 €
- 5. 7. 2025 - 235,5 €
- 27. 6. 2025 - 239,6 €
- 22. 6. 2025 - 238,93 €
- 14. 6. 2025 - 237,58 €
- 8. 6. 2025 - 238,93 €
- 1. 6. 2025 - 237,24 €
- 23. 5. 2025 - 235,35 €
- 18. 5. 2025 - 237,24 €
- 11. 5. 2025 - 236,86 €
- 17. 4. 2025 - 235,69 €
- 13. 4. 2025 - 236,86 €
- 4. 4. 2025 - 235,69 €
- 28. 3. 2025 - 233,35 €
- 21. 3. 2025 - 235,24 €
- 15. 3. 2025 - 235,3 €
- 2. 3. 2025 - 238,6 €
- 15. 2. 2025 - 234,61 €
- 9. 2. 2025 - 234,2 €
- 27. 5. 2026 - 239 €
- 25. 5. 2026 - 239 €
- 18. 5. 2026 - 215,1 €
- 15. 5. 2026 - 215,1 €
- 7. 5. 2026 - 227,05 €
- 3. 5. 2026 - 227,05 €
- 25. 4. 2026 - 227,05 €
- 19. 4. 2026 - 227,05 €
- 2. 4. 2026 - 227,05 €
- 29. 3. 2026 - 227,05 €
- 20. 3. 2026 - 227,05 €
- 8. 3. 2026 - 227,05 €
- 27. 2. 2026 - 227,05 €
- 22. 2. 2026 - 227,05 €
- 6. 2. 2026 - 227,05 €
- 2. 1. 2026 - 223,25 €
- 25. 12. 2025 - 225,6 €
- 15. 12. 2025 - 235 €
- 14. 12. 2025 - 225,6 €
- 5. 12. 2025 - 223,25 €
- 12. 11. 2025 - 235 €
- 7. 11. 2025 - 230,3 €
- 2. 11. 2025 - 235 €
- 17. 10. 2025 - 230,3 €
- 12. 10. 2025 - 235 €
- 3. 10. 2025 - 230,3 €
- 21. 9. 2025 - 235 €
- 12. 9. 2025 - 227,95 €
- 31. 8. 2025 - 235 €
- 22. 8. 2025 - 227,95 €
- 17. 8. 2025 - 235 €
- 2. 8. 2025 - 220,9 €
- 27. 7. 2025 - 235 €
- 18. 7. 2025 - 220,9 €
- 13. 7. 2025 - 220,9 €
- 5. 7. 2025 - 220,9 €
- 27. 6. 2025 - 225,59 €
- 22. 6. 2025 - 220,9 €
- 14. 6. 2025 - 220,9 €
- 8. 6. 2025 - 220,9 €
- 1. 6. 2025 - 235 €
- 23. 5. 2025 - 225,59 €
- 18. 5. 2025 - 235 €
- 11. 5. 2025 - 235 €
- 17. 4. 2025 - 227,95 €
- 13. 4. 2025 - 235 €
- 4. 4. 2025 - 227,95 €
- 28. 3. 2025 - 225,59 €
- 21. 3. 2025 - 235 €
- 15. 3. 2025 - 225,59 €
- 2. 3. 2025 - 231 €
- 15. 2. 2025 - 225,59 €
- 9. 2. 2025 - 231 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Skriňa GWEN 70427 je trojdverová šatníková skriňa s tromi zásuvkami. Za ľavými a strednými dverami sa nachádza vešiaková tyč s policou, pravá časť skrine je policová. Skriňa je vyrobená z fóliovanej DTD vo farebnom prevedení biely vysoký lesk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.
Rozmery
| Šírka: | 116 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Štýl | Moderný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1302 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 67 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Gwen 70427 3D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Policovo-šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Podobné produkty

Kovová šatníková skrinka s lavičkou, 60 x 85 x 185 cm, sokel, cylindrický zámok, svetlo sivá - ral 7035
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Štvordverová šatníková skriňa so zásuvkami Gores - biela
203×155×50 cm, s poličkami, na nožičkách
Skladom
Šatní skriňa DULLUM 120x205cm, biela
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa s posuvnými dverami Lima S1 - biely lesk
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa 158cm Belini biely mat / biely lesk s posuvnými dverami BM SZP3/2/W/W/W/HI
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Šatníková skriňa 133 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP2/2/W/W/0/AL
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Šatníková skriňa s výsuvom PRIMO WHITE, 800 x 420 x 1781 mm, biela/breza
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 200 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP1/2/W/W/W/UU
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Drevená úložná skriňa THEO so 4 dvojkrídlovými dverami, 2100x1000x470 mm, biela
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s 3 dvojkrídlovými dvierkami, 2100x1000x470 mm, biela
210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s veľkými plnými dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Gores - biela
203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa 158 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP3/3/W/W/0/AL
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovová skriňa STYLE, 1900x1000x400 mm, biela/biela
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 232 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP4/2/1W/3W/0/AL
Kovový, trojdverový, s poličkami

Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - biela
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s veľkými plnými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa s výsuvom PRIMO WOOD, 800 x 420 x 1781 mm, breza
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO, 4 dvere, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Skriňa s posuvnými dverami QBUS, 3 police, na nožičkách, s madlom, 1636x800x400 mm, biela
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 133 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP2/2/W/W/W/UU
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Drevená úložná skriňa THEO s veľkými presklenými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Skriňa s posuvnými dverami QBUS, 3 police, so soklom, s madlom, 1636x800x400 mm, biela
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Skriňa so zasúvacími dverami PRIMO WHITE, 800 x 420 x 1781 mm, biela
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa SS-90 biela
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom

