Porovnajte ceny od 321,43 € do 449 € v 4 e-shopoch:
Šatníková skriňa s posuvnými dverami Lima S1 - biely lesk
Rozmery 210×153×58 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 321,43 € do 449 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 386,48 €
- 12. 3. 2026 - 386,48 €
- 24. 2. 2026 - 405,06 €
- 13. 2. 2026 - 393,86 €
- 6. 2. 2026 - 394,48 €
- 31. 1. 2026 - 401,17 €
- 22. 1. 2026 - 409,14 €
- 16. 1. 2026 - 407,69 €
- 8. 12. 2025 - 410,96 €
- 2. 12. 2025 - 432,33 €
- 28. 11. 2025 - 403,84 €
- 22. 11. 2025 - 432,33 €
- 11. 9. 2025 - 419,33 €
- 6. 9. 2025 - 428,22 €
- 27. 8. 2025 - 422,55 €
- 22. 8. 2025 - 433,76 €
- 14. 8. 2025 - 478,16 €
- 27. 7. 2025 - 467,18 €
- 18. 7. 2025 - 467,72 €
- 2. 7. 2025 - 443,44 €
- 25. 6. 2025 - 435,96 €
- 13. 6. 2025 - 464,29 €
- 28. 5. 2025 - 453,44 €
- 25. 5. 2025 - 439,19 €
- 17. 5. 2025 - 434,44 €
- 11. 5. 2025 - 455,51 €
- 1. 5. 2025 - 460,16 €
- 23. 4. 2025 - 472,37 €
- 13. 4. 2025 - 460,16 €
- 21. 3. 2025 - 391,84 €
- 4. 3. 2025 - 390,66 €
- 1. 3. 2025 - 388,16 €
- 25. 5. 2026 - 321,43 €
- 12. 3. 2026 - 321,43 €
- 24. 2. 2026 - 321,43 €
- 13. 2. 2026 - 321,43 €
- 6. 2. 2026 - 321,43 €
- 31. 1. 2026 - 321,43 €
- 22. 1. 2026 - 321,43 €
- 16. 1. 2026 - 321,43 €
- 8. 12. 2025 - 321,43 €
- 2. 12. 2025 - 321,43 €
- 28. 11. 2025 - 321,43 €
- 22. 11. 2025 - 321,43 €
- 11. 9. 2025 - 321,43 €
- 6. 9. 2025 - 321,43 €
- 27. 8. 2025 - 321,43 €
- 22. 8. 2025 - 321,43 €
- 14. 8. 2025 - 321,43 €
- 27. 7. 2025 - 321,43 €
- 18. 7. 2025 - 321,43 €
- 2. 7. 2025 - 321,43 €
- 25. 6. 2025 - 321,43 €
- 13. 6. 2025 - 321,43 €
- 28. 5. 2025 - 321,43 €
- 25. 5. 2025 - 321,43 €
- 17. 5. 2025 - 321,43 €
- 11. 5. 2025 - 321,43 €
- 1. 5. 2025 - 321,43 €
- 23. 4. 2025 - 321,43 €
- 13. 4. 2025 - 321,43 €
- 21. 3. 2025 - 321,43 €
- 4. 3. 2025 - 321,43 €
- 1. 3. 2025 - 321,43 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Skriňa LIMA S1 je dvojdverová šatníková skriňa s posuvnými dverami, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Na ľavej strane sa nachádzajú 4 police a 2 praktické zásuvky. Pravá časť skrine je vešiaková s jednou policou navrchu. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 153x58x210 cm. Materiál použitý na výrobu je laminovaná a lakovaná DTD v neutrálnom bielom prevedení s vysokým leskom. Hrany šatníkovej skrine sú ohraničené ABS úpravou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery
| Šírka: | 153 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 210 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 128.2 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.235 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Lima S1 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / lakovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | ABS hrany |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ dverí / dvierok | Posuvné |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Zrkadlo | Nie |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s veľkými plnými dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Otvorená šatníková skriňa Signes VV1 600 - biela
220×60×35 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Šatníková skriňa 158 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP3/3/W/W/0/AL
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Drevená úložná skriňa THEO s 2 dverami, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 133 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP2/2/W/W/0/AL
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Gores - biela
203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatní skriňa DULLUM 120x205cm, biela
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT3 600 - biela
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
Kovová šatníková skrinka s lavičkou, 60 x 85 x 185 cm, sokel, cylindrický zámok, svetlo sivá - ral 7035
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska skriňa FLEXUS, 1725x760x415 mm, biela
173×76×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa ORVILLE 2 - biela
193×120×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Kovová skriňa STYLE, 1900x1000x400 mm, biela/biela
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO s 3 dvojkrídlovými dvierkami, 2100x1000x470 mm, biela
210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 200 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP1/2/W/W/W/UU
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - biela
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO so 4 dvojkrídlovými dverami, 2100x1000x470 mm, biela
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO s veľkými presklenými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa Gwen 70427 3D - biely vysoký lesk
200×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO s veľkými plnými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO, 4 dvere, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa LINA 3 - dub sonoma / biela
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 232 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP4/2/1W/3W/0/AL
Kovový, trojdverový, s poličkami
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x320x2100 mm, biela
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 158cm Belini biely mat / biely lesk s posuvnými dverami BM SZP3/2/W/W/W/HI
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x470x2100 mm, biela
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Drevená úložná skriňa THEO so 4 presklenými dverami, 1000x600x2100 mm, biela
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa 133 cm Belini biely mat s posuvnými dverami SI SZP2/2/W/W/W/UU
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Šatníková skriňa SS-90 biela
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždneNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
