








Rozmery 57×72×72 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Okrúhly konferenčný stolík VERONA V-5B patriaci pod rustikálnu kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť ako v ozajstnom zámku, kaštieli či paláci. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 72x72x57 cm a je v elegantnom hnedom farebnom prevedení. Vznešená kolekcia Verona pretvorí Váš domov na skutočné kráľovstvo plné harmónie, elegancie a pokoja. Kolekcia je dostupná aj v iných farebných prevedeniach.
| Šírka: | 72 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Tvar | Okrúhle |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Čistá váha výrobcu | 16.15 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.34 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 17 kg |
| Značka | TARANKO |
| Typové označenie | Verona V-5B |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | TARANKO |

63×30×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Skladom
Drevený, rozkladací, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
S úložným priestorom, kovový, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevený, výškovo nastaviteľný, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V dekore dub, drevený, rozkladací

0-43×0-52×0-32 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
43×52×32 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
47-62×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výškovo nastaviteľný, na kolieskach
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×45×45 cm, drevený, na kolieskach
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×60×60 cm, drevený, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45-59×100×50 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 1 týždeň
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
V dekore dub, kovový, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, lesklý, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
45×53 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, matný
Skladom
V dekore dub, kovový, štvorcový
Na odoslanie o 1 týždeň
45×80×80 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
45×80×80 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
55×65-130×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40×45 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40-45×50-80×50-80 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom