




Rozmery 185×160×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skvelým riešením na zariadenie predsiene, obývačky alebo spálne sa stane štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom RIVALDA. Jednoduchý dizajn skrine sa vyznačuje vysokou funkčnosťou, ľahko sa v nej organizujú veci, je priestranná, obsahuje praktickú vešiakovú tyč, vo vrchnej časti dve police a v spodnej časti sú umiestnené dve zásuvky. Pravá strana skrine sa skladá z praktického úložného priestoru, ktorý je predelený štyrmi policami. Vyrobená je z kvalitných materiálov s hrúbkou 16 mm, v príjemnom, veľmi obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s univerzálnou bielou farbou. Je štvordverová, pričom na stredných dvoch dvierkach nad zásuvkami sa nachádzajú zrkadlá, ktoré ocení nejedna dáma či pán na úpravu zovňajšku, pred odchodom z domu. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 160,2x51,6x185 cm a je dodávaná v demonte.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Typ dverí | Plné, So zrkadlom |
| Váha s obalom výrobcu | 130 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.189 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Rivalda |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Policovo-šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Materiál | DTD |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
197×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
42×164×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×164×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
245×150×61 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
197×87×53 cm, dvojdverový, lesklý
Na odoslanie o 3 dni
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
40×164×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom