


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pokojný spánok a ničím nerušené snívanie Vám zabezpečí manželská posteľ s roštom MATEO LB-160 160x200 cm. Posteľ vyniká čistou líniou, jednoduchým dizajnom a krásnou súhrou farieb, vo veľmi obľúbenom a žiadanom prevedení dub sonoma / biela, ktoré jednoducho dokážete skombinovať s akýmkoľvek zariadením domácnosti. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 166,4x203,6x85,2 cm, pričom plocha na spanie predstavuje rozmer 160x200 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, s roštom a bez matraca. Vytvorte si doma pokojnú atmosféru, aby ste sa cítili dobre a v kľude mohli zrelaxovať s elegantnou kolekciou Mateo. Jej eleganciu ešte viac vyzdvihuje dokonalá súhra farieb a strieborné úchytky. Ponúka krásne prvky, ktoré je možné spolu kombinovať a vyskladať tak spálňu či študentskú izbu s jemnou líniou podľa Vašich predstáv.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 59.4 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 2.8874 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 60 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Mateo LB-160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Nic, čo som tu objednala sa nedalo lahko zostavit hlavne použity material bol hroznej kvality uz tu nabytok nikdy nekupim
Neprehladny navod na zostavenie ,celkova kvalita vyrobku je hrozna!!!
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste neboli spokojní s kvalitou výrobku ani s návodom na jeho zostavenie. Rozumieme, že montáž mohla byť náročná, a chápeme Vaše sklamanie. Vaše pripomienky berieme vážne a určite ich zohľadníme pri ďalšom zlepšovaní našej ponuky. Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoju skúsenosť. S pozdravom, Nabbi

85×80×200 cm, z lamina, vrátane roštu
Skladom
160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
75×147×205 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
85×140×200 cm, z lamina, vrátane roštu
Skladom
85×140×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
40-100×186×210 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
96×168×208 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
75×147×205 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
115×184×210 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
96×148×208 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
35-85×186×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom