


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Komody sú najvyhľadávanejším a najobľúbenejším nábytkom v domácnosti. Pre ich rozmer, praktickosť a priestrannosť ich môžete umiestniť v podstate kamkoľvek. Zásuvková komoda VERIFY CH-4DRWS pozostáva zo štyroch zásuviek, ktoré sú doplnené praktickými úchytkami a poskytnú Vám dostatok úložného priestoru na odloženie bielizne, dokumentov, či iných potrebných vecí. Jej farebné prevedenie je v nadčasovej kombinácii farieb dub april / wenge. Vyrobená je z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá je nenáročná na údržbu. Celkové rozmery komody sú (ŠxHxV): 102,8x40,1x91,2 cm a je dodávaná v demonte. Kolekcia Verify je moderná sektorová zostava s jednoduchým dizajnom. Jej prvky je možné spolu dokonale kombinovať a vyskladať z nich spálňu, či umiestniť ich v obývačke predsieni alebo všade tam, kde Vám to bude vyhovovať. Vneste s touto kolekciou do Vášho domova pokoj, harmóniu a uhladenosť vďaka jej farebnému prevedeniu a čistým líniám.
| Šírka: | 102 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3757 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 40.4 kg |
| Čistá váha výrobcu | 40.2 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Verify CH-4DRWS |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub april / wenge |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Komoda nie je kvalitná, šufliky sa heglajú. Návod na skladanie je na jednom papieri, takže ak niekto ešte nikdy neskladal, má smolu, nebude tomu rozumieť. A o úchytkach ani nehovorím . Robiť diery zvnútra smerom von, kde sa poškodil každý jeden vonkajší kus šuflíka .... Žiaľ zlá skúsenosť
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobre zabalene, pekný Plan, všetko sedelo ako ma
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Komunikácia minimálna, informovanosť nulová, kuriersku spoločnosť odporúčam vymeniť - neschopný vodič, žiadna ochota s dohadovanim sa i s prosbou, obrovske sklamanie
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

91×102×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
85×74×35 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

100×75×33 cm, drevená, zásuvková
Doprava zadarmo
90×160×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×90×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
97×168×46 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
90×160×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
92×89×39 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
70×100×35 cm, v dekore dub, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×100×35 cm, v dekore dub, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

85×110×35 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
V dekore dub, drevená, presklená

Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, presklená, lesklá

80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
82×120 cm, v dekore dub, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
86×163×33 cm, v dekore dub, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
102×80×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×90×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
115×90×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

100×140×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
120×60×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

102×80×40 cm, zásuvková, lesklá
Skladom
120×90×45 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×140×45 cm, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom