


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zobúdzajte sa do nového rána plní energie a sily, v náruči manželskej postele s roštom VERIFY LB-140 140x200 cm. Posteľ vyniká jednoduchým dizajnom s čistou líniou, v krásnom farebnom prevedení dub sonoma / wenge. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Celkové rozmery postele sú (ŠxHxV): 147,2x203,6x85,2 cm a plocha na spanie je 140x200 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, s roštom a bez matraca. Kolekcia Verify je moderná sektorová zostava s jednoduchým dizajnom. Jej prvky je možné spolu dokonale kombinovať a vyskladať z nich spálňu, či umiestniť ich v obývačke predsieni alebo všade tam, kde Vám to bude vyhovovať. Vneste s touto kolekciou do Vášho domova pokoj, harmóniu a uhladenosť vďaka jej farebnému prevedeniu a čistým líniám.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Váha s obalom výrobcu | 40.3 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 2.5528 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 39.7 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Verify LB-140 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 140 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 140 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / wenge |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Nikdy viac
Neodporucam
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Nieje dobra
Vŕzga
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Som spokojná. Páči sa mi.
Pre jedného vyhovuje veľmi.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Vihodni
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

85×160×200 cm, z lamina, vrátane roštu
Skladom
85×140×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
85×160×200 cm, z lamina, vrátane roštu
Skladom
98×160×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×160×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×160×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×160×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×147×205 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
69×149×206 cm, drevená, vyvýšená

Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
64×168×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
64×148×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
75×147×205 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
Skladom
64×168×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
96×168×208 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Čalúnená, kovová, s nožičkami

160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom