Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 179 €
- 31. 3. 2025 - 179 €
- 9. 1. 2025 - 185 €
- 4. 4. 2024 - 168 €
- 15. 1. 2024 - 164 €
Popis produktu
Pokojný spánok a ničím nerušené snívanie Vám zabezpečí manželská posteľ s roštom MATEO LB-180 180x200 cm. Posteľ vyniká čistou líniou, jednoduchým dizajnom a krásnou súhrou farieb, vo veľmi obľúbenom a žiadanom prevedení sosna Andersen / dub april, ktoré jednoducho dokážete skombinovať s akýmkoľvek zariadením domácnosti. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 186,4x203,6x85,2 cm, pričom plocha na spanie predstavuje rozmer 180x200 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, s roštom a bez matraca. Vytvorte si doma pokojnú atmosféru, aby ste sa cítili dobre a v kľude mohli zrelaxovať s elegantnou kolekciou Mateo. Jej eleganciu ešte viac vyzdvihuje dokonalá súhra farieb a strieborné úchytky. Ponúka krásne prvky, ktoré je možné spolu kombinovať a vyskladať tak spálňu či študentskú izbu s jemnou líniou podľa Vašich predstáv.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 3.2371 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 61.4 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 62 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Mateo LB-180 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 180 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 180 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub april |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Odporúčam každému.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme za vašu recenziu a teší nás, že ste s tovarom spokojní. Mrzí nás, že ste museli rošty skracovať – určite to nie je ideálne a chápeme, že to mohlo spôsobiť komplikácie. Vašu spätnú väzbu si berieme k srdcu a preveríme uvedené rozmery v popise, aby sme predišli podobným situáciám v budúcnosti. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie podnety, sme tu pre vás. S pozdravom,Nabbi
Krásna elegantná posteľ, v zásielke nič nechýbalo. Spokojnosť.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za vašu milú recenziu. Veľmi nás teší, že ste s tovarom aj s našimi službami spokojná. Snažíme sa vždy dbať na kvalitu produktov aj rýchle a spoľahlivé doručenie. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou do ďalšej práce. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup! S pozdravom,Nabbi
Pekná, super cena
Rýchle dodanie
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom































