Porovnajte ceny od 59 € do 63 € v 6 e-shopoch:
Komoda s látkovými boxami Hazel Typ 1 - čierna / béžová / hnedá
Rozmery 99×31×29 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 59 € do 63 €:
História cien
- 12. 5. 2026 - 59,67 €
- 11. 5. 2026 - 59,67 €
- 10. 4. 2026 - 58,68 €
- 22. 2. 2026 - 58,62 €
- 14. 2. 2026 - 60,85 €
- 16. 1. 2026 - 58,62 €
- 9. 1. 2026 - 60,85 €
- 2. 1. 2026 - 58,62 €
- 25. 12. 2025 - 58,86 €
- 15. 12. 2025 - 59,8 €
- 12. 12. 2025 - 61,04 €
- 1. 12. 2025 - 58,15 €
- 1. 11. 2025 - 58,62 €
- 25. 10. 2025 - 58,38 €
- 19. 10. 2025 - 58,62 €
- 12. 5. 2026 - 59 €
- 11. 5. 2026 - 59 €
- 10. 4. 2026 - 56,05 €
- 22. 2. 2026 - 56,05 €
- 14. 2. 2026 - 56,05 €
- 16. 1. 2026 - 56,05 €
- 9. 1. 2026 - 56,05 €
- 2. 1. 2026 - 56,05 €
- 25. 12. 2025 - 56,64 €
- 15. 12. 2025 - 59 €
- 12. 12. 2025 - 56,64 €
- 1. 12. 2025 - 54,87 €
- 1. 11. 2025 - 56,05 €
- 25. 10. 2025 - 55,46 €
- 19. 10. 2025 - 56,05 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Komoda s látkovými boxami HAZEL TYP 1 dodá Vášmu bývaniu pocit domova. Konštrukcia je vyrobená z kovu v čiernej farbe, vrchná doska je vyrobená z MDF v hnedej farbe a šuplíky sú vyrobené z látky vo farebnej kombinácii béžová / svetlohnedá / tmavohnedá. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 31x29x99 cm a hrúbka vrchného plátu je 1,2 cm. Komoda obsahuje štyri šuplíky, ktoré sú doplnené drevenými úchytkami. Použitá látka je polyester a netkaná textília. Odteraz budú mať všetky Vaše drobnosti, doplnky a fotografie svoje miesto. Tovar je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 31 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Výška: | 99 cm |
Parametre
| Zatváranie | Zásuvkové, Košíkové |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 6.31 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.029 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Hazel Typ 1 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / béžová / hnedá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | MDF / kov / látka / drevo |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Kovová konštrukcia, drevené úchytky |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Podobné produkty

Komoda Vesper 160 cm so zásuvkami na sokli - kašmír / orech / čierne úchytky
77×160 cm, zásuvková, matná
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Vesper 160 cm so zásuvkami na sokli - kašmír / orech / zlaté úchytky
77×160 cm, zásuvková, matná
SkladomDoprava zadarmo
Dvojdverová komoda Desin 120 cm - kasmír / dub nagano
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda so zásuvkami Norman CH-1D/3DR - sivý grafit / dub wotan
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Komoda Seaford 120x82 cm
V dekore dub, s nožičkami, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda so skrinkami VALMOR 90x127 cm, dekor dub
90×127×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda so skrinkami VALMOR 90x127 cm, dekor dub
90×127×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda Ovida CH-2D - craft tobaco / matera
109×83×55 cm, v modernom štýle, z lamina
Skladom
Komoda Malmi 200 cm štvor-dverová - kašmír / zlaté nožičky
S nožičkami, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverová komoda Sento (K154), kašmír
Presklená, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
Komoda Rami 200x90x45 indický masív palisander Only stain
200×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dvojdverová komoda Vinap CH-2D - dub artisan / wenge tmavá
80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
Komoda Malmi 200 cm štvordverová - kašmír / crema bianca / čierne nožičky
87×200×42 cm, s nožičkami, matná
SkladomDoprava zadarmo
Komoda, grafit, ADELI TYP 2
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Komoda s vitrínou cashmere ZANTE ZA3
V modernom štýle, s nožičkami, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Moderná dvojdverová skriňa MODERN B20 180 x 90 x 55 cm - rôzne farebné prevedenia artisan mix antracit
V dekore dub, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatní skříň Braga 1, dub cremona / bez šuplíkov
210×200×60 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Presklená biela komoda Claire, kolekcia Victoria
Presklená, lesklá, s nožičkami
Doprava zadarmo
Kompaktná komoda R-3 - rôzne farebné prevedenia antracit mix biela
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Trojdverová komoda Provance K3S - sosna Andersen / dub lefkas
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna štvordverová komoda Kora KK4 - samoa king
97×168×46 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda R-80-S3 so zásuvkami 80 cm - rôzne farebné prevedenia sonoma mix biela
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Komoda Radis 80 cm (SB02), divoký dub
V dekore dub, s nožičkami, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Houseland Niko dub Wotan/antracitovo šedá
V dekore dub, zásuvková, kombinovaná
SkladomDoprava zadarmo
Biela štvordverová komoda Nicole 200 cm so zásuvkami s ryhovaným čelom - biely mat / zlaté nožičky
Kombinovaná, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda s látkovými boxami Palmera Typ 2 - čierna / tmavosivá
95×45×30 cm, zásuvková, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Komoda Hina 140x90x45 z mangového dreva Mango natural
140×45 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Rami 90x90x45 indický masív palisander Natural
90×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Nicole 200 cm so štyrmi dverami a zásuvkami s ryhovaným čelom - kasmír / čierne nožičky
Kombinovaná, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda s látkovými šuplíkmi, béžová/hnedá, HAZEL TYP 2
Zásuvková, s nožičkami, z lamina
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
VITO moderná komoda na nohách s policami: tmavo zelená (1568)
V modernom štýle, s nožičkami, dvierková
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
























