Porovnajte ceny od 344 € do 353,61 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 344 € do 353,61 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 348,81 €
- 13. 4. 2025 - 348,81 €
- 24. 3. 2025 - 350,4 €
- 13. 3. 2025 - 319,4 €
- 31. 5. 2026 - 344 €
- 13. 4. 2025 - 344 €
- 24. 3. 2025 - 344 €
- 13. 3. 2025 - 282 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Záhradná kovová hojdačka LILLY so strieškou. Rozmer hojdačky (š x h x v): 230 x 120 x 164 cm, rozmer sedacej časti: 182 x 50 x 50 cm. Materiál podušiek polyester 180g/m2 s hrúbkou 8 cm. Hojdačka je dodávaná so strieškou a poduškami. Vhodná ku všetkým typom kovového záhradného nábytku. Ideálne relaxácie pre teplé letné dni strávené na Vašej záhrade. Hojdačka je s rozkladom na lôžko a podpivníkmi po stranách konštrukcie. Dodávaná v antracitovej / hnedej farbe, ale na výber je aj v prevedení antracit / béžová. Hojdačka je vyrobená z nepremokavého materiálu, nie je však vhodné ju vystavovať silnému a intenzívnemu dažďu. Nosnosť hojdačky je 300 kg.
Rozmery
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Výška: | 164 cm |
Parametre
| Strieška | Ano |
|---|---|
| Počet miest | 3 |
| Rozkladacie | Ano |
| Materiál | Kov, Textil |
| Farba | Hnedá |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2978 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 45 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lilly |
| Hĺbka sedadla (cm) | 50 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 100 x 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Odporúčanie k údržbe | Mimo sezóny uschovať |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 300 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Antracit / hnedá |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (sekundárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Kov / látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Polyester |
| Výhody produktu | Rozklad na lôžko, podpivníky |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Opierky rúk | Áno |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | Strieška, podušky |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Kvalita a prevedenie sú rovnaké ako u väčšiny výrazne lacnejších hojdačiek tejto veľkosti. Na čo som prišiel až po zložení, takže tovar som už nemohol vrátiť.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme, že ste si našli čas a podelili sa s nami o svoju skúsenosť. Mrzí nás, že výrobok nenaplnil Vaše očakávania a že ste až po jeho zložení zistili, že kvalita nezodpovedá Vašim predstavám. Veľmi si vážime spätnú väzbu od našich zákazníkov – pomáha nám zlepšovať našu ponuku aj služby. Ak by ste nám v budúcnosti dali druhú šancu, radi Vám s výberom pomôžeme tak, aby výrobok čo najlepšie zodpovedal Vašim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám všetko dobré. S pozdravom,Nabbi
Produkt splnil moje očakávania . Doporučila nám ho susedia.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu! Sme radi, že ste s hojdačkou spokojní a že splnila Vaše očakávania. Veľmi si vážime aj to, že ste sa rozhodli pre náš produkt na základe odporúčania – spokojnosť zákazníkov je pre nás tou najlepšou reklamou. Prajeme Vám veľa príjemných chvíľ pri oddychu v hojdačke! S pozdravom, Nabbi
Hojdačka je super máme už dve také isté
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme krásne za milú recenziu! Veľmi nás teší, že ste s hojdačkou spokojní natoľko, že ste si zakúpili rovno dve. Prajeme veľa príjemných chvíľ pri oddychu a sme radi, že ste si opäť vybrali práve nás . S pozdravom, Nabbi
Vzhľad pekný, Malá hĺbka sedacej plochy, Vŕzga pri hojdaní
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - sivá s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - antracit s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hojdačka Lilly - antracit / sivá
164×230×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Záhradná hojdačka rozkladacia Ibiza - antracit
Kovová, so strieškou, pre troch
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Outsunny 3-miestna záhradná hojdačka s nastaviteľným slnečníkom, priedušným textilným sedadlom a kovovým rámom, nosnosť do 240 kg, 172x110x153 cm, vín
153×172×110 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Outsunny 3-miestna záhradná hojdačka na vonkajšie použitie s nastaviteľnou markízou, ratanové sedadlo, 2 držiaky na šálky, 2 podnosy a oceľový rám, no
150×204×112 cm, kovová, ratanová
Skladom
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - antracit s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Blumfeldt ZenGrove, hollywoodska hojdačka, 2-miestna, individuálne nastaviteľná, oceľ s práškovou povrchovou úpravou, odolná voči poveternostným vplyvom
Pre dvoch, kovová, so strieškou

Doppler Largo béžová
215×116 cm, so strieškou, pre troch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hojdačka – 170 × 118 × 153 cm, hnedá
153×170×118 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Doprava zadarmo
Divero 40778 Drevená záhradná hojdačka HOLLYWOOD Divero - teakové drevo
200×200×105 cm, drevená, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Outsunny Hollywood hojdačka s nastaviteľnou slnečnou markízou, 3-miestna záhradná hojdačka s protišmykovými nohami, hojdačková lavica s nosnosťou až 2
153×110×170 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - zelená s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
IBIZA záhradná hojdačka, sivá
164×200×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
Outsunny 2‑miestna ratanová Hollywood hojdačka s nastaviteľnou slnečnou strieškou a mäkkými vankúšmi, A‑rám — nosnosť 240 kg — 150 x 128 x 168 cm | Ao
168×150×128 cm, pre dvoch, kovová
Skladom
Outsunny Hollywood hojdačka do záhrady so sklápacou funkciou, 3-miestna, kov+polyester, šedá, 209 x 114 x 170 cm | Aosom
170×209×114 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Záhradná hojdačka 170cm - čierna so žltými vankúšmi a podstavcami na nápoj
165×113 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Outsunny 3-miestny Hollywoodský Hojsák, Hojsací Záhradný Nábytok s Nastaviteľnou Slnečnou Clonou, Hojsák s Vankúšmi, Max. Nosnosť 270 kg, Kov, Textil,
Kovová, so strieškou, pre troch
Skladom
Outsunny 3-miestna hojdacia lavica v hollywoodskom štýle s nastaviteľnou strieškou, odnímateľným priedušným sedákom, ratanovými opierkami — UPF30+, no
165×203×121 cm, kovová, ratanová
Skladom
Outsunny obal na 3-miestnu hojdačku — nepremokavý, vetruvzdorný a UV-odolný, PU-potiahnutá oxfordová tkanina, 185 × 76 × 81 cm — čierny | Aosom
81×185×76 cm, so strieškou, pre troch
Skladom
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - sivá s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Doppler Mareike
215×220×220 cm, pre dvoch, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Outsunny 3-miestny Hollywoodský hojdačka, Hojdací lavica s nastaviteľnou slnečnou clonou, Záhradná hojdačka s vankúšmi, Nosnosť až 270 kg, Kov, Textil
Kovová, so strieškou, pre troch
Skladom
Záhradná hojdačka 210cm - rozkladacia - béžová s podstavcami na nápoj
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Doppler YELMO béžová
218×125 cm, so strieškou, pre troch
SkladomDoprava zadarmo
Outsunny 3-miestna záhradná hojdačka s nastaviteľnou strechou a oceľovou konštrukciou pre balkón, terasu, patio, nosnosť 240 kg, 172x110x153 cm Zelený
153×172×110 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Záhradná hojdačka pre 3 osoby Avenberg ARUBA
170×197×115 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Záhradná hojdačka Borneo
Kovová, ratanová, so strieškou
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hojdačka 170x110x153cm - béžová s podstavcami na nápoj
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Outsunny 2 v 1 Hollywood hojdačka s nastaviteľnou slnečnou strieškou, 3-miestna záhradná hojdačka s nosnosťou 240kg, záhradný ležadlo pre záhradu a te
175×117×195 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Záhradná hojdačka 170cm - sivá s limetkovými vankúšmi a podstavcami na nápoj
Kovová, so strieškou, pre troch
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Outsunny 3-miestny záhradný hojdací kreslo s nastaviteľnou slnečnou strieškou, priedušnou opierkou a oceľovým rámom pre vonkajšie terasy a balkóny 175
159×175×118 cm, kovová, so strieškou
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom

























