




Rozmery 90×127×40 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 73,1 € do 82 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál MDF Dyha: Dekor dub Kov: Čierna Rozmery Šírka: 127 cm Hĺbka: 40 cm Výška: 90 cm Nosnosť hornej dosky: 10 kg Nosnosť políc: 5 kg Hmotnosť: 31,6 kg Vyhotovenie Možno využiť ako vyšší TV stolík Otvorený úložný priestor s policou a dve uzatvárateľné skrinky Dodávané v demonte Tento nábytok ponúka praktické riešenie pre každodenné usporiadanie obývacej izby aj moderného interiéru. Vďaka kombinácii otvoreného priestoru a uzatvárateľných skriniek ľahko uložíte elektroniku, dekorácie a drobnosti, ktoré chcete mať po ruke, ale prehľadne usporiadané. Horná doska je ideálna na vystavenie štýlových doplnkov, ktoré dotvoria atmosféru miestnosti. Prírodný dekor dubu v kombinácii s kovovými prvkami pôsobí nadčasovo a ľahko sa zladí s ďalšími kusmi nábytku. Nechajte sa inšpirovať Komody Obývacia izba Taburety a podnožky Tv stolíky Konferenčné stolíky Poťahy na sedačky
| Šírka: | 127 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Dekor dreva | Dub |
| Materiál nôh | Kov |
| Povrch | Matný |
| Úložný priestor | Otvorený úložný priestor, So skrinkami |
| Úchytky | Bez úchytiek |
| Zatváranie | S dvierkami |
| Spôsob otvárania | Klasické |
| Veľkosť | Široká |
| Hmotnosť | 31,6 kg |

90×127×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×120 cm, v dekore dub, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
99×31×29 cm, zásuvková, s košíkmi
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
77×160 cm, zásuvková, matná
SkladomDoprava zadarmo
77×160 cm, zásuvková, matná
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
97×168×46 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s nožičkami, matná
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Doprava zadarmo
109×83×55 cm, v modernom štýle, z lamina
Skladom
200×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
V dekore dub, zásuvková, kombinovaná
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, kombinovaná, z lamina
Skladom
V dekore dub, kombinovaná, z lamina
Skladom
99×120×40 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, s nožičkami, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
160×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo