




Rozmery 90×127×40 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 73,1 € do 82 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 4,45 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál MDF Dyha: Dekor dub Kov: Čierna Rozmery Šírka: 127 cm Hĺbka: 40 cm Výška: 90 cm Nosnosť hornej dosky: 10 kg Nosnosť políc: 5 kg Hmotnosť: 31,6 kg Vyhotovenie Možno využiť ako vyšší TV stolík Otvorený úložný priestor s policou a dve uzatvárateľné skrinky Dodávané v demonte Tento nábytok ponúka praktické riešenie pre každodenné usporiadanie obývacej izby aj moderného interiéru. Vďaka kombinácii otvoreného priestoru a uzatvárateľných skriniek ľahko uložíte elektroniku, dekorácie aj drobnosti, ktoré chcete mať po ruke, ale prehľadne usporiadané. Horná doska je ideálna na vystavenie štýlových doplnkov, ktoré dotvoria atmosféru miestnosti. Prírodný dekor dubu v kombinácii s kovovými prvkami pôsobí nadčasovo a ľahko sa zladí s ďalšími kusmi nábytku.
| Šírka: | 127 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Dvierkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Dekor dreva | Dub |
| Materiál nôh | Kov |
| Úložný priestor | So skrinkami, Otvorený úložný priestor |
| Povrch | Matný |
| Úchytky | Bez úchytiek |
| Spôsob otvárania | Klasické |
| Veľkosť | Široká |
| Hmotnosť | 31,6 kg |

90×127×40 cm, v dekore dub, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×120 cm, v dekore dub, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
99×31×29 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
77×160×38 cm, zásuvková, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
77×160×38 cm, zásuvková, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
97×168×46 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, s nožičkami, matná
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Doprava zadarmo
109×83×55 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
90×200×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

V dekore dub, drevená, zásuvková
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

99×120×40 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

75×80×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
57×40×35 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
160×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

95×45×30 cm, zásuvková, s košíkmi
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Drevená, zásuvková, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
76×94×37 cm, drevená, zásuvková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
78×160×42 cm, v dekore dub, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom