Porovnajte ceny od 289 € do 375 € v 2 e-shopoch:
Okrúhly záhradný altánok Gonul 360x360 cm - béžová
Rozmery 270×360×360 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 289 € do 375 €:
Popis produktu
Snívate o krásnych letných dňoch v záhrade, kde trávite čas v príjemnej atmosfére v tieni slnečných lúčov? Nesnívajte! Užite si to! O príjemný chládok počas horúcich dní sa postará elegantný okrúhly záhradný altánok GONUL 360x360 cm s plnými stenami v príjemnej béžovej farbe. Príťažlivý altánok navyše poskytuje hojný priestor s priemerom 360 cm a výškou 270 cm. Pevná kovová konštrukcia nosníkov s priemerom 19 mm a oceľové nohy s priemerom 48 mm sa postarajú o stabilitu a pevnosť. Materiál strechy - polyester 180 g s vrstvou PA (polyamid) výborne vzdoruje vode i nepriazni počasia, čo násobí aj materiál bočných posuvných stien, taktiež z polyesteru v hrúbke 160 g. Sadnite si vo svojej záhrade pod túto nádhernú dekoráciu, ktorá skrášli celý vonkajší priestor a vytvorí atmosféru ako stvorenú na oddych.
Rozmery
| Šírka: | 360 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 360 cm |
| Výška: | 270 cm |
Parametre
| Konštrukcia | Klasická |
|---|---|
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Farba | Béžová |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.16 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 35 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 33 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Gonul |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Polyester / oceľ |
| Doplňujúce informácie | Bočné posuvné steny |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Okrúhly |
| Materiál | Polyester / oceľ |
| Výrobca | NABBI |
Podobné produkty

Hawaj Záhradný altán Leonardo 4 x 3 m
Klasický
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
Blumfeldt Mondo 3x6 altánok s kovovým rámom a 4 bočnými stenami
300×600 cm, klasický

CH Béžový záhradný altánok so závesmi Altana 3 x 4 m
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Sivý záhradný altánok so závesmi Altana 3 x 4 m
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Záhradný pavilón 3x4 m - sivý
Klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Blumfeldt Party Haven, stan, 598 x 386 x 300 cm, odolný voči poveternostným vplyvom, oceľový rám, jednoduchá montáž, s bočnými stenami
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou

Blumfeldt Altánok Mondo Dual 3x4 s dvojitou strechou a sieťou proti hmyzu
Klasický

Screenová rolovacia roleta 3 m (antracit)
Klasický, s hliníkovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ekspand Nožnicový stan ŠTANDARD 3x3 m SIVÝ
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Blumfeldt Party Haven, stan, 598 x 296 x 280 cm, odolný voči poveternostným vplyvom, oceľový rám, jednoduchá montáž, s bočnými stenami
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou

Blumfeldt Mondo 3x6 altánok s kovovým rámom a 4 bočnými stenami
300×600 cm, klasický

Rýchlorozkladací nožnicový stan 4x4m – oceľový, Čierna, 2 bočné plachty
Nožnicový, rozkladací, s oceľovou konštrukciou
Skladom
Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x3m - oceľový, Žltá, 1 bočná plachta
Párty stany, nožnicový, rozkladací
Skladom
Blumfeldt Grandezza Cortina záhradný altánok 3x4 m, odolný voči poveternostným vplyvom, prášková farba, bočné rolety
Klasický, s oceľovou konštrukciou

Blumfeldt Grandezza Cortina záhradný altánok 3x3 m, odolný voči poveternostným vplyvom, prášková farba, bočné rolety
300×300 cm, klasický, s oceľovou konštrukciou

Blumfeldt Mondo 3x4 altánok s kovovým rámom a 4 bočnými stenami
Klasický

Blumfeldt Grandezza Cortina záhradný altánok 3x6 m, odolný voči poveternostným vplyvom, prášková farba, bočné rolety
300×600 cm, klasický, s oceľovou konštrukciou

Rozkladací stan 3x6m - hliníkový hexagon, Zelená
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
Záhradný párty stan - Altánok Avenberg MODESTO
Párty stany, rozkladací, s oceľovou konštrukciou
Skladom
Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x2m – oceľový, Žltá, Bez bočných plachiet
Párty stany, nožnicový, rozkladací
Skladom
Blumfeldt Grandezza Cortina záhradný altánok 3x6 m, odolný voči poveternostným vplyvom, prášková farba, bočné rolety
300×600 cm, klasický, s oceľovou konštrukciou

Rozkladací stan 3x4,5m - hliníkový hexagon, Čierna
Párty stany, rozkladací, klasický
Skladom
Záhradný stan Tekno Typ 1 300x300 cm - biela
245×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rozkladací stan 3x4,5m - Profi hliníkový hexagon, Čierna
Rozkladací, klasický, s hliníkovou konštrukciou
Skladom
Mobilná garáž a skladový stan 4x6 m – odolný prístrešok pre auto - -
Klasický
SkladomDoprava zadarmo
Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6m – oceľový, Bez bočných plachiet, Maskáčová
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
Hawaj Párty stan Ohňovzdorný Premium 6 x 12 m biela
Párty stany, klasický
Na odoslanie o 1 deň
Rozkladací stan 3x6m - Profi hliníkový hexagon, Zelená
300×600 cm, rozkladací, klasický
Skladom
Ekspand Nožnicový stan ŠTANDARD 3x6 m BÉŽOVÝ
300×600 cm, párty stany, nožnicový
Skladom
Strešná plachta 4x4m, Čierna
Nožnicový, rozkladací
Skladom
Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x4,5m – hliníkový, Žltá, 1 bočná plachta
Nožnicový, rozkladací, s hliníkovou konštrukciou
Skladom
Hawaj Párty stan Economy Light 3 x 6 m biela
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deňNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Záhradná hojdačka Ines - antracit / krémová
170×215×130 cm, kovová, so strieškou
Na odoslanie o 2 týždne
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trampolína Jumper PRO 305 cm - čierna / oranžová
256×305 cm, okrúhla
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom









