Porovnajte ceny od 29,4 € do 44,07 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 29,4 € do 44,07 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 36,74 €
- 18. 3. 2026 - 36,74 €
- 19. 1. 2026 - 38,49 €
- 15. 1. 2026 - 37,65 €
- 10. 12. 2025 - 36,74 €
- 2. 12. 2025 - 46,91 €
- 31. 10. 2025 - 46,31 €
- 16. 10. 2025 - 46,25 €
- 17. 9. 2025 - 43,31 €
- 31. 5. 2026 - 29,4 €
- 18. 3. 2026 - 29,4 €
- 19. 1. 2026 - 32,9 €
- 15. 1. 2026 - 32,9 €
- 10. 12. 2025 - 29,4 €
- 2. 12. 2025 - 44,07 €
- 31. 10. 2025 - 44,07 €
- 16. 10. 2025 - 44,07 €
- 17. 9. 2025 - 42,54 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Plastový odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB35S3 35 l na triedenie odpadu Vám pomôže jednoducho vytriediť odpad v domácnosti. Je to set troch kvalitných plastových košov a každý z nich disponuje objemom 35 litrov. Praktické veko košov zabezpečí ich stabilitu pri ukladaní na seba, vďaka čomu tiež šetríte miesto v priestore. Jednoduchý, moderný dizajn a nadčasové prevedenie vo farbe antracit skvele zapadne do každej domácnosti. Materiál použitý na výrobu je kvalitný, ľahko umývateľný plast, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Rozmer jedného koša je (ŠxHxV): 29,3x39,2x49,5 cm. V balení nájdete aj nálepky vo farbách podľa typu triedeného odpadu, s ktorými už nebude problém triediť odpad efektívne, recyklácia nie je ani zložitá, ani namáhavá. Odpadky sa objavujú v každej domácnosti, preto je aj odpadkový kôš ich neoddeliteľnou súčasťou.
Rozmery
| Šírka: | 29 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 50 cm |
Parametre
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Typ | Na separovaný odpad |
| Materiál | Plast |
| Objem | 25-50 litrov |
| Farba | Sivá |
| Vnútorný objem | 105 l |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0845 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.4 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IKWB35S3 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Tovar bol poškodeny
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Set košov na triedený odpad, 4 x 35 l, sivá
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kancelársky plastový kôš na odpadky, 40 l, 400 x 320 x 610 mm, sivý
61×40×32 cm, plastový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
Odpadový kôš k policovým manipulačným vozíkom
Plastový, otvorený, hranatý
SkladomDoprava zadarmo
Klarstein EcoVista, odpadkový kôš s kompostérom, 40 l + 3 l/kôš + kompostér, Soft-Close
Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový

Závesný odpadkový kôš na kuchynské dvierka, 4l - sivý/biely/zelený Farba: biela
19×27×16 cm, plastový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastová nádoba na triedenie odpadu, 29 L, šedá
28×27×38 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Závesný odpadkový kôš na dvierka, 3,2 l MINI-ALBULA, antracit
15×22×17 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Automatický odpadkový kôš 50 l so senzorom, nerez,strieborny
77 cm, ⌀ 31 cm, bezdotykový, nerezový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš stohovateľný, s nálepkami ALBULA, 25 l, antracit
40×24×34 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Blanco sorter FLEXON II 60/3 521472
Na triedený odpad, plastový, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš OLIVER, 610x490x510 mm, 90 L, čierny
61×49×51 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Franke mat 121.0284.027
Na triedený odpad, plastový, hranatý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Malý odpadkový kôš ALTOM s výklopným vekom 4,5 l – čierny
16×22×13 cm, plastový, s vekom
Skladom
Nerezový odpadkový kôš 20 L, so samozatváracím vekom, nerez matný
51 cm, ⌀ 24 cm, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš na triedený odpad, 3 x 60 l, lakovaný sivý
71×94×36 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
Kôš na triedený odpad, 3x89 l, čierny/imitácia dreva
90×115×50 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš na triedenie odpadu SmartStore™, 76 L, čierny
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Kôš na triedený odpad ALBULA šedý 25 l
34×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Prosperplast Závesný odpadkový kôš s vekom SYSTEMA Q, 12 l, 26 x 20 x 37,5 cm béžová
38×20×26 cm, plastový, s vekom
Skladom
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Blanco čierna 521471
Na triedený odpad
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrchnák pre odpadkový kôš EASTON, okrúhly
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Blanco 14 l čiernosivá mat 512880
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedenie odpadu SmartStore™, 76 L, biely
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňový odpadkový kôš LINEA MAT čierny 773044
14×27 cm, nerezový, pedálový
Na odoslanie o 1 týždeň
Odpadkový kôš 50 L LTB530B5002
59×40×32 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kôš na triedený odpad ALBULA zelený 25 l
34×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
HOMCOM Zberný kôš 1 x 20L + 2 x 10L Zabudovaný odpadkový kôš so 3 priečinkami, systém na separáciu odpadu na vytiahnutie, pre inštaláciu do základnej
42×34×48 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad LTB130BZ02
46×42×35 cm, na triedený odpad, nerezový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Franke 121.0176.518
Na triedený odpad, plastový, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Franke mat 134.0039.554
Na triedený odpad, plastový, otvorený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný odpadkový kôš na dvierka, 3,2 l MINI-ALBULA, biela/antracit
15×22×17 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom


