


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
V jednoduchosti je krása. Zástancovia čistej línie, univerzálnych farieb a praktickosti si určite prídu na svoje. Botník (skrinka na topánky) Lavrion S-1D ponúka úložný priestor v podobe dvoch skriniek, ktoré sú ukryté za dvierkami. Vyrobený je z drevotrieskovej dosky, ktorá je nenáročná na údržbu. Farebné prevedenie sosna Andersen / dub artisan len vyzdvihuje celkovú eleganciu a štýl botníka. Rozmery sú (ŠxHxV): 78,4x39,2x42,9 cm a je dodávaný v demonte. Kolekcia Lavrion je elegantná sektorová zostava, nenápadne pripomínajúca provensálsky nábytok, ktorý je v dnešnej dobe veľmi obľúbený a často vyhľadávaný. Jej jednotlivé prvky je možné kombinovať a vyskladať si tak predsieň alebo vstupnú halu podľa svojich potrieb a predstáv. Prvky kolekcie sú postavené na nízkych nožičkách, ktoré zabezpečia ich správne odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu.
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Typ | Skriňové |
| Štýl | Provence, Škandinávsky |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 16 kg |
| Čistá váha výrobcu | 15.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1319 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lavrion S-1D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub artisan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

45×66×41 cm, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
42×150×36 cm, s lavičkou, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
45×90×34 cm, s lavičkou, drevený
SkladomDoprava zadarmo
179×31 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
113×60×28 cm, výklopný, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
44×80×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
179×90×31 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
118×60×24 cm, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch

48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
103×66×20 cm, policový, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
S lavičkou, policový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
179×90×31 cm, v dekore dub, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
103×44×20 cm, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, kovový, policový
SkladomDoprava zadarmo
S lavičkou, výklopný, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
103×22×20 cm, v dekore buk, závesný
SkladomDoprava zadarmo
42×200×28 cm, s lavičkou, kovový
SkladomDoprava zadarmo
179×60×31 cm, kovový, policový
SkladomDoprava zadarmo
Výklopný, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
103×88×20 cm, policový, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
141×81×26 cm, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
42×150×28 cm, s lavičkou, kovový
SkladomDoprava zadarmo
179×90×31 cm, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
128×42×32 cm, kovový, policový
Skladom
141×81×26 cm, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, policový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom