



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zorganizujte a usporiadajte oblečenie, obuv, či iné doplnky s praktickým šatníkovým organizérom DRESER D1. Je to veľmi praktický organizér, ktorý spája funkčnosť s minimalizmom, vďaka ktorému bude Vaša predsieň vždy pôsobiť harmonicky a usporiadane. Pozostáva z praktickej vešiakovej tyče a troch otvorených políc. Vyrobený je v krásnom prevedení dub sonoma, ktorá pôsobí jemne, je univerzálna a dokonale sa hodí k akémukoľvek zariadeniu domácnosti. Obrovskou výhodou a bonusom organizéra je, že je na kolieskach, takže si ho môžete premiestniť tam, kde ho práve potrebujete a tiež jednoducho pod ním udržiavať čistotu, pretože ho jednoducho odsuniete. Jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 110x41,6x129,4 cm a je dodávaný v demonte.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 129 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.076 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 27 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Dreser D1 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Kolieska | Áno |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Policovo-šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
spokojnosť, super
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme veľmi pekne za hodnotenie Teší nás, že ste spokojná a že bolo všetko super. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.
Používám pro transparentní uskladnění historických uniforem
S ohledem na množství použitého materiálu poměrně stabilní a vhodný jako modulární prvek domácnosti
Barva
V balení chyběly dva šrouby pro fixaci horní příčky
Chybějící otvory/značky pro umístění a fixaci koleček a tyče na spodní desce
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
spratnosť,
poličky na opačnej strane ako potrebujem
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Super,veľká spokojnost
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
164×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
80×133×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
196×80×55 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
164×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×164×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
202×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
175×239×40 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
202×40×57 cm, v dekore dub, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom