






Rozmery 33×23×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytrieďte odpad v domácnosti pomocou plastového odpadkového koša na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l. Je to set troch kvalitných plastových košov a každý z nich disponuje objemom 20 litrov. Praktické veko košov zabezpečí ich stabilitu pri ukladaní na seba, vďaka čomu tiež šetríte miesto v priestore. Jednoduchý, moderný dizajn a nadčasové prevedenie vo farbe sivý kameň skvele zapadne do každej domácnosti. Materiál použitý na výrobu je kvalitný, ľahko umývateľný plast, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Rozmer jedného koša je (ŠxHxV): 23,2x39,5x33,3 cm. Rozmer poskladaných košov na seba je: (ŠxHxV): 23,2x39,5x99,9 cm. V balení nájdete aj nálepky vo farbách podľa typu triedeného odpadu, s ktorými už nebude problém triediť odpad efektívne, recyklácia nie je ani zložitá, ani namáhavá. Odpadky sa objavujú v každej domácnosti, preto je aj odpadkový kôš ich neoddeliteľnou súčasťou.
| Šírka: | 23 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Typ | Na separovaný odpad |
| Materiál | Plast |
| Objem | Do 25 litrov |
| Farba | Sivá |
| Vnútorný objem | 60 l |
| Čistá váha výrobcu | 2.26 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0498 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | ISWB20S3 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivý kameň |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

38×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×32×32 cm, na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
50×24×39 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
24×21×28 cm, pedálový, s vekom
Skladom
48×36×29 cm, plastový, s vekom
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Skladom
59×31×31 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
42×24 cm, bezdotykový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
49×29×39 cm, s vekom, na komunálny odpad
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
44×30×22 cm, plastový, s vekom
Skladom
16×22×13 cm, plastový, s vekom
Skladom
33×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, pedálový, s vekom
Na odoslanie o 1 týždeň
56×64×41 cm, na triedený odpad, nerezový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, bezdotykový, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
71×52×39 cm, na triedený odpad, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastový, otvorený, hranatý
SkladomDoprava zadarmo
Na komunálny odpad
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, nerezový, s vekom

49×26×41 cm, plastový, s vekom
Skladom
Na triedený odpad, bezdotykový, s vekom

Na triedený odpad, plastový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, s vekom, hranatý
SkladomDoprava zadarmo
Bezdotykový, nerezový, pedálový
SkladomDoprava zadarmo
Na komunálny odpad, do 25 litrov
Skladom
Na triedený odpad, do 25 litrov
SkladomDoprava zadarmo
49×29×39 cm, s vekom, na komunálny odpad
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, na komunálny odpad
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom