







Rozmery 204×135×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Trojdverová šatníková skriňa Preveza v prevedení dub sonoma je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej svetlý odtieň dodá priestoru vzdušnosť a eleganciu. Skriňa sa dodáva v demonte, jej montáž vyžaduje zručnosť. Skriňa je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je odolný a dlhodobo zachováva svoj atraktívny vzhľad. Údržba skrine je jednoduchá, stačí ju utierať navlhko. Skriňa má tri dvere a dve sekcie, čo poskytuje dostatok miesta na uskladnenie oblečenia alebo iných predmetov. S rozmiermi 135 cm (šírka), 204 cm (výška) a 48 cm (hĺbka) sa jedná o kompaktnú, ale zároveň veľmi úložne schopnú skriňu. Vďaka univerzálnej orientácii - ľavej aj pravej - si môžete skriňu umiestniť tak, ako vám to najviac vyhovuje. Skriňa neobsahuje osvetlenie ani funkciu pomalého zatvárania. Trojdverová šatníková skriňa Preveza je dostupná v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať variant, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. Tento produkt nie je vhodný do kúpeľne ani do kancelárie. Skriňa značky NABBI s hmotnosťou 97 kg je stabilný a pevný nábytok, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domova.
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 204 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Tlmiče dovierania | Ano |
| Osvetlenie | Ano |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.167 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 97 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Preveza |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
185×120×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
200×77×40 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, s poličkami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
216×141×55 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
200×154×49 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
S poličkami, so závesnou tyčou, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, so závesnou tyčou, s posuvným otváraním
Skladom
S poličkami, so závesnou tyčou, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, so závesnou tyčou, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, so závesnou tyčou, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, s klasickým otváraním
SkladomDoprava zadarmo
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
S poličkami, s posuvným otváraním, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, s posuvným otváraním, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, matný, s klasickým otváraním
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, štvordverový, matný
SkladomDoprava zadarmo
S poličkami, na nožičkách, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
170×215×130 cm, kovová, so strieškou
Na odoslanie o 2 týždne
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
256×305 cm, okrúhla
Skladom
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom