




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 117 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo BALETA S80 je jednoduchý a veľmi elegantný prvok nábytku do Vašej kúpeľne. Tento netradičný kúsok je obohatený o pár jedinečných vlastností. Prvou je fakt, že skrinka je závesná a tak opticky zväčšuje priestor, a samozrejme uľačuje vykon čistenia v kúpeľni, keďže nepredstavuje na podlahe žiadnu prekážku. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou pre túto kúpeľňovú skrinku sú dve veľké zásuvky, ktoré ponúkajú slušný úložný priestor, pohybujú sa po teleskopických koľajničkách a navyše disponujú otváracím systémom TIP ON. Na vrchnej doske skrinky je pripravený otvor a vo vnútri vrchnej zásuvky je vytvorený priestor na sifón pod umývadlom. Skrinka je vyrobená z kvalitnej drevotriesky hrubej 16 mm s celkovými rozmermi (ŠxHxV): 81x51,4x51,2 cm. Veľmi pekný vzhľad dodáva prevedenie antracit / craft zlatý, ktoré nádherne ukáže aj na ostatných prvkoch rady Baleta, ktoré spolu tvoria veľmi pekný celok a ten dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc.
| Šírka: | 81 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 26.38 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.051 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Baleta S80 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Antracit / craft zlatý |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Systém otvárania TIP ON |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Umývadlo | Nie |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do kúpelne |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vertikálne umiestnenie | Dole |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Zrkadlo | Nie |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Odporúčam
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za vašu milú recenziu. Veľmi nás teší, že ste s tovarom aj s našimi službami spokojná. Snažíme sa vždy dbať na kvalitu produktov aj rýchle a spoľahlivé doručenie. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou do ďalšej práce. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup! S pozdravom,Nabbi
Jedna časť nábytku prišla s obitou hranou. Reklamačný formulár vypísany. Obchod zatiaľ nereagoval...
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Rýchle dodanie (do 3 dní)
Všetko OK
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Tovar bol doruceny s poskodenim - zrovna na hlavnej7viditelnej doske! Prislusenstvo k montazi v sacku bolo prelepovane (roztrhnute pred vyexpedovanim), komplet chyba 22ks uholnikov na spevnenie suflikov
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
100×40 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
80×40 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore dub, z dreva
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
120×40 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
43×118×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
V rustikálnom štýle, matná, pod umývadlo
Skladom
51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, pod umývadlo, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Matná, pod umývadlo, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
43×118×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
Matná, pod umývadlo, z lamina
Skladom
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom