



Rozmery 33×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Konvektorový elektrický ohrievač NB-3100 1500 W je klasický vyhrievací pomocník, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Má jednoduchý dizajn a je možné ho voľne postaviť na nohy. Jeho rozmery (ŠxHxV) sú: 51x18x33,3 cm. Trojstupňová regulácia s vypínačom umožňuje ovládanie výkonu (650 W / 850 W / 1500 W). Manuálny termostat elektrického ohrievača pomáha dosiahnuť požadovanú teplotu. Výhodou je ochrana proti prehriatiu. Má v sebe zabudované transportné rukoväte, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu. Ohrievač je ladený v bielej farbe.
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Výška: | 33 cm |
| Umiestnenie | Podlahové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výkon | 1500 W |
| Čistá váha dodávateľa | 1.8 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0228 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 2.3 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | NB-3100 1500 W |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať nasucho |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Plech / plast |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | Konvektor |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Zdroj energie | Elektrina |
| Materiál | Plech / plast |
| Výrobca | NABBI |

112×59 cm, hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

39×58 cm, panelový, podlahový
Skladom
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

80×59 cm, hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

Panelový, hliníkový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

96×59 cm, hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, podlahový, oceľový

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

Medený
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, podlahový, oceľový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Panelový, závesný

40×80 cm, panelový, hliníkový

91×30 cm, panelový, oceľový
SkladomDoprava zadarmo
30×120 cm, panelový, oceľový

Panelový, podlahový, oceľový
SkladomDoprava zadarmo

150×45 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×49 cm, článkový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Podlahový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Panelový, oceľový

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
170×57 cm, článkový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný

84×50 cm, článkový, oceľový
SkladomDoprava zadarmo
107×50 cm, článkový, oceľový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom