



Rozmery 88×155×120 cm
Rohová lavica na sedenie ZKU-01 L/P je veľmi stabilná a odolná, určená pre 4 osoby. Lavica s rozmermi 155 x 120 x 88 cm (ŠxHxV) je vyrobená z dreva jelša a čalúnený sedák z kvalitnej látky Monaco. Roh lavice je univerzálny, je preto možné ho zmontovať s ľavou alebo pravou orientáciou.
| Šírka: | 155 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Jelša |
| Materiál | Drevo, Čalúnenie |
| Materiál poťahu | Látka |
| Tvar | Rohové, Rovné |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Váha s obalom dodávateľa | 41.3 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | MEBLOCROSS |
| Typové označenie | ZKU-01 L/P |
| Hĺbka sedadla (cm) | 35 |
| Výška operadla (cm) | 42 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Jelša |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Jelša / monaco |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Označenie prevedenia poťahu | Monaco |
| Poťah (slovne) | Šenilová látka |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | DTD / šenil |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Druh látky | Šenil |
| Výhody produktu | Obojstranný roh |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 4 |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Poťah | Šenilová látka |
| Výrobca | MEBLOCROSS |

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom