Porovnajte ceny od 69,9 € do 188 € v 9 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 9 e-shopov v cenovom rozpätí od 69,9 € do 188 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 108,51 €
- 16. 5. 2026 - 72 €
- 18. 4. 2026 - 102,69 €
- 10. 4. 2026 - 100,2 €
- 2. 4. 2026 - 98,04 €
- 6. 3. 2026 - 92,37 €
- 28. 2. 2026 - 94,68 €
- 12. 1. 2026 - 99,71 €
- 11. 1. 2026 - 89,07 €
- 28. 12. 2025 - 90,77 €
- 20. 12. 2025 - 88,18 €
- 28. 5. 2026 - 69,9 €
- 16. 5. 2026 - 26,9 €
- 18. 4. 2026 - 50,3 €
- 10. 4. 2026 - 51,29 €
- 2. 4. 2026 - 51,29 €
- 6. 3. 2026 - 37,43 €
- 28. 2. 2026 - 37,74 €
- 12. 1. 2026 - 38,18 €
- 11. 1. 2026 - 38,18 €
- 28. 12. 2025 - 32,52 €
- 20. 12. 2025 - 33,94 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vždy raz za rok sa nachvíľu všetko zmení, čas sa spomalí a človek si nájde chvíľku na seba aj svojich blízkych. Vianočné sviatky prinášajú do každej domácnosti krásne chvíle a atmosféru, ktorú v neposlednom rade znásobí vianočný stromček CHRISTEE 1 180 cm. Svojím výzorom smreku dokonale nahradí živý strom a ušetrí prírodu na niekoľko rokov. Husté zelené vetvy z polyetylénu, s dĺžkou ihličiek až do 2,5 cm, vyzerajú ako živé a sú doplnené bielym trblietavým umelým snehom a šiškami. Ohybné vetvy sa skladajú z PE (polyetylénového) 3D ihličia a fóliových vetvičiek z 2D ihličia a vďaka kovovej konštrukcii stromčeka sa dajú tvarovať do požadovaného tvaru. Stromček je teda už z časti vyzdobený a napokon už stačí dozdobiť ho obľúbenými ozdobami. Stromček sa skladá z troch častí a je dodávaný s pevným stojanom. Celková výška stromčeka je 180 cm. Dajte zbohom neporiadku a starostiam kam so stromčekom z prírody, tento krásny vianočný stromček Christee 1 jednoducho každé Vianoce vyberiete a rozložíte a potom znova odložíte. Vaše ozdoby sa na ňom budú nádherne vynímať a jeho krása očarí každého koledníka, ktorý k Vám zavíta počas najkrajších sviatkov v roku.
Rozmery
| Výška: | 180 cm |
|---|
Parametre
| So stojanom | Ano |
|---|---|
| 3d | Ano |
| Farba | Zelená |
| Váha s obalom dodávateľa | 10 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Hĺbka 2 | 110 cm |
| Šírka 2 | 110 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.108 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Christee 1 |
| Šírka od - do (cm) | 90 - 110 |
| Hĺbka od - do (cm) | 90 - 110 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Zelená / biela |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Kov / polyetylén / PVC |
| Druh plastu | PE (polyetylén) |
| Výhody produktu | Dodávané so stojanom |
| Doplňujúce informácie | Umelý sneh, šišky, 2D/3D ihličie do 2.5 cm |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Zimná sezóna |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Materiál | Kov / polyetylén / PVC |
| Výrobca | NABBI |
Podobné produkty

Vianočný stromček Smrek so šiškou a bielou jarabinou 150 cm
Svietiaci, so stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Limpol Vianočný stromček Borovica Verona Výška stromčeka: 120 cm
So stojanom
Skladom
Vianočný stromček Smrek so šiškou a striebornou jarabinou 150 cm
Svietiaci, so stojanom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Limpol Vianočný stromček borovica Lamia 120 cm
Svietiaci, so stojanom
Skladom
Limpol Umelý vianočný stromček Lamia Premium Výška stromčeka: 170 cm
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Vianočný stromček Smrek so šiškou a zlatou jarabinou 150 cm
Svietiaci, so stojanom, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Umelý vianočný stromček - diamantová borovica PREMIUM zasnežený efekt 180cm
Dostupné v 7 e-shopoch

Limpol Vianočný stromček Borovica Verona biela Výška stromčeka: 180 cm
So stojanom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Limpol Borovica Iza s červenými bobuľami zasnežená Výška stromčeka: 220 cm
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Limpol Umelý vianočný stromček Smrek Konrad 1,80 m biely
So stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Limpol VIANOČNÝ STROMČEK Borovica Iza Perla Výška stromčeka: 150 cm
3D, so stojanom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vianočný stromček na pni Christee 7 160 cm - zelená / biela
So stojanom, priemer
Skladom
Umelý vianočný stromček Lux 180cm - s imitáciou snehu

Vianočný stromček Smrek so šiškou a jarabinou 120 cm
Svietiaci, so stojanom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Limpol Kanadská borovica 1,50 m
So stojanom
Skladom
Limpol Jedľa Karolina 2,40 m
So stojanom
Skladom
Limpol Umelý vianočný stromček Borovica Nevada Výška stromčeka: 120 cm
So stojanom
Skladom
Limpol Smrek Natura 2,20 m
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Zasnežený vianočný stromček v jute sa svetielkami - Ø 17*45cm
3D, svietiaci
Skladom
Premium Vianočný stromček umelý so zlatistým nástrekom - 180cm
Dostupné v 17 e-shopoch

Limpol Vianočný stromček Jedľa Exclusive 210 cm
3D, so stojanom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Umelý vianočný stromček - Lux PREMIUM 250cm
3D
Doprava zadarmo
Limpol Jedľa Renata 2,40 m
So stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Limpol Kanadská zasnežená borovica 1,20 m
So stojanom
Skladom
Vianočný stromček na pni Christee 6 180 cm - zelená
So stojanom, priemer
Skladom
Limpol Smrek Konrad na kmeni 2,10 m
So stojanom
Skladom
Umelý vianočný stromček s pníkom - PREMIUM zasnežený efekt 180cm
3D

Vianočný stromček Jedľa FULL 3D 110 cm
3D, so stojanom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Limpol Borovica Iza Perla Slim – luxusný zdobený vianočný stromček v štíhlom prevedení Výška stromčeka: 240 cm
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Limpol Jedľa Super Lux 2,20 m
So stojanom
Skladom
Limpol Jedľa Beata 2,40 m
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmo
Limpol Jedľa Zuza 1,70 m
3D, so stojanom
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom







