Hlavné menu
Inšpirácie

Zamerajte sa na konferenčný stolík

Pozrite sa na svoj konferenčný stolík. Je preplnený časopismi a televíznym programom, ovládačmi a všetkým ostatným, čo potrebujete mať na gauči po ruke? Nie je to škoda? Veď konferenčný stolík môže byť skvelým dizajnovým doplnkom, keď ho necháte dýchať.

Konferenčný stolík toho musí zvládnuť veľa: podržať šálky s kávou pre návštevu, odložené knihy a časopisy a občas po práci aj vaše nohy. Preto by mal byť predovšetkým stabilný - skôr, ako ho k svojej pohovke postavíte, vždy skontrolujte, či nevŕzga, nemá rozglejené nohy, neklinká sa a jeho doska je úplne v rovine so zemou. Ale úprimne - kto si v prvej fáze vyberá konferenčný stolík podľa stability?

Aby konferenčný stolík do vašej obývačky pasoval, všímnite si celok aj detail. Stolík by mal korešpondovať so štýlom celého interiéru, alebo by sa v jeho dizajne mal objaviť prvok, ktorý sa v miestnosti opakuje, napríklad určitý druh dreva, farba alebo materiál a typ konštrukcie.

Pre industriálne konferenčné stolíky je typická pevná kovová konštrukcia a doska z masívu

Konferenčný stolík v industriálnom štýle

Industriálneho štýlu sa nemusíte báť - keď ho do svojho interiéru zakomponujete len ľahko, nebudete si pripadať ako vo fabrike. Naopak - industriálny konferenčný stolík s kovovou konštrukciou a drevenou či mramorovou doskou pozdvihne úroveň každého moderného bytu zase o niečo vyššie.

Vyberte si industriálny stolík:

Okrúhly konferenčný stolík je hit. Kúpte si okrem neho ale aj vyššie odkladacie stolíky, ktoré využijete napríklad na kvety a dekorácie a vytvoríte tak originálne zátišie.

Okrúhly konferenčný stolík

Najčastejšie si ľudia do svojich obývačiek vyberajú obdĺžnikové konferenčné stolíky, veľkým hitom sú teraz ale aj stolíky okrúhle. Ak vám pripadajú príliš malé, postavte k sebe pokojne dva alebo tri - na výške či priemere v tomto prípade nezáleží.

Vyberte si okrúhly stolík:

Okrúhle konferenčné stolíky s kovou konštrukciou, ktoré vyzerajú ako koše, sú hit

Nájdite ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom