Inšpirácie

Balkón a terasa v rôznych štýloch

Slnečné dni sú na obzore, ale váš balkón či terasa zíva prázdnotou? Žiadny problém! Či už máte radi vertikálny štýl, boho, a la provence alebo si potrpíte na nádych exotiky, inšpirujte sa a vybavte si terasu či balkón podľa štýlu, ktorý je vám najbližší.

Letné boho kráľovstvo

Chceli by ste na terase uvoľnenú ale zároveň osobitú atmosféru? Siahnite po doplnkoch v bohémskom štýle, ktoré rozhodne pridajú na útulnosti. Použiť môžete prírodné materiály ako drevo, prútie a nezabudnite na prvky makrame. Útulnosť rozhodne umocníte ešte ďalšími doplnkami ako sú lucerny či svetelné reťaze. Terasa tak vynikne v plnej kráse aj po zotmení! Príkladom je toho naša milá bianoblogger Dominika, ktorú poznáte na Instagrame pod menom @domi.kollarikova

@domi.kollarikova

Kúzlo provence štýlu

Kúzlom provence štýlu sa nechala uniesť aj naša milá bianoblogger Miška @dom30tichruži, ktorá vsadila na romantické doplnky z Biana a záhrada tak vyžaruje dojmom, že príjemné letné chvíľky sú večné. V letnom sídle zariadenom v tomto štýle vládne rozprávková atmosféra.

Nahliadnite s nami do Miškinej záhrady a inšpirujte sa!

@dom30tichruzi

Terasa v rustikálnom štýle

Vitajte na terase u Mišky @mmhome, ktorá sa nesie v znamení prírodných materiálov a v doplnkoch očarujúcich svojou jednoduchosťou. Ak vás rustikálny štýl chytil za srdce rovnako ako nás, objavte na Biane záhradné doplnky práve v tomto štýle!

Ak ste ešte nevideli túto štýlovú premenu balkónu v réžii Lucky a Tomiho z @peknebyvat teraz je ten správny čas nechať sa inšpirovať!

A v akom štýle máte zariadenú svoj balkón či terasu? Pochváľte sa a označte nás na Instagrame @biano.sk