Odporúčame
Servírovací stolík na kolieskach Passat - biela / prírodná
Rozmery 86×110×40 cm
História cien
- 1. 4. 2026 - 151 €
- 4. 4. 2024 - 151 €
- 15. 1. 2024 - 152 €
Popis produktu
Praktický a veľmi pekný pomocník do domácnosti je servírovací stolík na kolieskach PASSAT. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 70/110x40x86 cm. Stolík disponuje sklápacou pracovnou dosku, dvomi šuplíkmi, dvomi košíkmi, a dokonca aj priestorom na ukladanie fliaš. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály ako MDF (drevovláknitá doska) s PVC fóliou či masívne borovicové drevo. Farebné prevedenie je zladené farbami prírodného dreva a bielej. Sklápacia pracovná doska poslúži na prípravu a servírovanie dobrôt. Spodné drevené boxy ľahko vyberiete a môžete použiť aj samostatne. Madlo poslúži pri presune stolíka a nachádza sa na boku. Moderný dizajn stolíka Vám hladko zapasuje do domácnosti. Dodávaný je v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 86 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Tvar | Hranaté |
| S kolieskami | Ano |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Farba | Biela |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0605 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 18 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Passat |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / prírodná |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | MDF / masívne borovicové drevo |
| Druh masívu (slovne) | Borovica |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná MDF |
| Výhody produktu | Veľký úložný priestor, ľahká manipulácia |
| Kolieska | Áno |
| Doplňujúce informácie | Sklápacia pracovná doska, pomocné madlo |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Druh masívu | Borovica |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Regál Penola A - biela
164×66×25 cm, matný, rovný
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom










