


Rozmery 196×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Predsieň je kľúčom k Vašej domácnosti, má byť nie len krásna, ale hlavne funkčná a praktická. Jedným zo základných, praktických prvkov vybavenia sa môže stať vešiakový panel s lavicou a zrkadlom THEBES HW. Nie len, že si oblečenie jednoducho zavesíte a zvesíte z háčika, môžete svoj zovňajšok skontrolovať v zrkadle a pri obúvaní si pohodlne sadnúť na lavicu, ktorá navyše disponuje zásuvkou. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Nadčasové farebné prevedenie dub artisan / champagne spolu tvoria harmonický celok. Rozmery má (ŠxHxV): 90x38,3x196 cm a je dodávaný v demonte. Mäkký podsedák je možné doobjednať. Kolekcia Thebes je veľmi moderná, usporiadaná a pôsobí reprezentatívne. Všetky jej prvky je možné krásne kombinovať a vytvoriť tak predsieň či vstupnú halu podľa Vašich predstáv. Stavte na výborný prvý dojem, ktorý s touto kolekciou bezpochyby dosiahnete a ohúrite každú návštevu, ktorá vstúpi do Vašej domácnosti.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Výška: | 196 cm |
| Typ | Stojanový, Panel |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Štýl | Moderný |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 39.2 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.6756 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 38.8 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Thebes HW |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Dub artisan / champagne |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Výhody produktu | So zásuvkou a lavicou |
| Doplňujúce informácie | Bez podsedáka |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
180×40 cm, nástenný, kovový
SkladomDoprava zadarmo
100×70 cm, nástenný, v modernom štýle
Skladom
Nástenný, kovový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
172×40 cm, stojanový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeň
Stojanový, drevený, v dekore jelša
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
175×60 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
178×50 cm, stojanový, nástenný
Skladom
Stojanový, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, v dekore breza, panelový
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
172×112 cm, stojanový, kovový
SkladomDoprava zadarmo
24×80 cm, stojanový, kovový
SkladomDoprava zadarmo
179×60 cm, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
176×38 cm, stojanový, drevený
Skladom
179×90 cm, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
179×90 cm, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
180×43 cm, stojanový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×150 cm, stojanový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový, drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojanový, drevený
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Stojanový, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
174×51 cm, stojanový, kovový
SkladomDoprava zadarmo
179×90 cm, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
15×60 cm, nástenný, drevený
Skladom
180×90 cm, nástenný, drevený
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom