


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skriňa GWEN 70429 je štvordverová šatníková skriňa s tromi širokými zásuvkami. Za ľavými a pravými dverami sa nachádzajú police, za strednými dverami je umiestnená vešiaková tyč s policou. Skriňa je vyrobená z fóliovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.
| Šírka: | 154 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1958 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 97.4 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Gwen 70429 4D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Policovo-šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Používateľské recenzie
Cena
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

200×77×40 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
190×70×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
178×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
234×60×51 cm, s poličkami, štvordverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
204×135×48 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Kovový, trojdverový, s poličkami

164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
180×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, drevený, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, drevený, trojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

40×164×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
154×63×34 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

197×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
40×125×42 cm, s poličkami, jednodverový
SkladomDoprava zadarmo
164×80×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom