



Rozmery 30×77×24 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nebojte sa experimentovať, povoľte uzdu fantázii a vytvorte nádherné podlahové aranžmány kvetov v obývačke, na terase alebo všade tam, kde Vás v interiéri a exteriéri napadne a kde sa Vám to práve hodí. Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm v nádhernom prevedení antracit, je veľmi moderný, nadčasový a elegantný. Postavený je na štyroch nožičkách, imitujúcich drevo a vyrobený je z pevného plastu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu a vďaka jeho hladkému povrchu aj nenáročný na údržbu. Jeho štedré rozmery (ŠxHxV): 77x23,5x30 cm a objem 27 litrov poskytnú dostatok miesta pre rastliny a kvety. Súčasťou kvetináča je praktická vkladka, ktorá zamedzí vysypaniu zeminy.
| Šírka: | 77 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Čistá váha výrobcu | 2.81 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0543 m3 |
| Vnútorný objem | 27 l |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DUC800N |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Nožičky | Plastové |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
30×77×24 cm, betónový, vonkajší
Skladom
24×58×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
24×30×30 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
36×36×35 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
32×39 cm, samozavlažovací, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
52×32 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
14×59×15 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Vonkajší, plastový, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×35×35 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
77×63×23 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
7×14×12 cm, izbový, kovový
Skladom
16×17 cm, vonkajší, izbový
Skladom
30×30 cm, izbový, kovový
Skladom
36×36×35 cm, na bylinky, plastový
Skladom
23×47×14 cm, izbový, hranatý
Skladom
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
20×20×16 cm, izbový, okrúhly
Skladom
16×16×13 cm, vonkajší, na bylinky
Skladom
10×12 cm, keramický, izbový
Skladom
12×18×14 cm, betónový, izbový
Skladom
20×30×13 cm, betónový, vonkajší
Skladom
35×28 cm, vonkajší, plastový
Skladom
56×28×40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
18×19 cm, keramický, izbový
Skladom
Izbový, okrúhly, klasický
Skladom
25×25 cm, keramický, izbový
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom