Porovnajte ceny od 80,7 € do 121 € v 8 e-shopoch:
Okrúhly konferenčný stolík (2 ks) Oreo - dub zlatý / čierna
Rozmery 35-45×43-53×43-53 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 8 e-shopov v cenovom rozpätí od 80,7 € do 121 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 94,22 €
- 22. 5. 2026 - 94,22 €
- 16. 5. 2026 - 94,91 €
- 8. 5. 2026 - 97,78 €
- 1. 5. 2026 - 91,79 €
- 25. 4. 2026 - 89,59 €
- 18. 4. 2026 - 89,76 €
- 11. 4. 2026 - 93,87 €
- 28. 3. 2026 - 98,04 €
- 19. 3. 2026 - 99,66 €
- 13. 3. 2026 - 102,9 €
- 6. 3. 2026 - 93,73 €
- 28. 2. 2026 - 92,26 €
- 21. 2. 2026 - 93,36 €
- 14. 2. 2026 - 84,74 €
- 7. 2. 2026 - 98,22 €
- 1. 2. 2026 - 98,97 €
- 16. 1. 2026 - 99,97 €
- 10. 1. 2026 - 99,58 €
- 3. 1. 2026 - 99,93 €
- 20. 12. 2025 - 98,39 €
- 13. 12. 2025 - 98,41 €
- 6. 12. 2025 - 97,79 €
- 29. 11. 2025 - 102,96 €
- 22. 11. 2025 - 104,4 €
- 15. 11. 2025 - 103,07 €
- 9. 11. 2025 - 102,96 €
- 1. 11. 2025 - 97,68 €
- 25. 10. 2025 - 96,8 €
- 19. 10. 2025 - 102,96 €
- 11. 10. 2025 - 104,96 €
- 4. 10. 2025 - 104,97 €
- 27. 9. 2025 - 104,85 €
- 20. 9. 2025 - 105,6 €
- 13. 9. 2025 - 100,72 €
- 6. 9. 2025 - 100,68 €
- 27. 8. 2025 - 100,63 €
- 23. 8. 2025 - 100,62 €
- 16. 8. 2025 - 99,11 €
- 9. 8. 2025 - 99,14 €
- 2. 8. 2025 - 100,61 €
- 25. 7. 2025 - 108,29 €
- 8. 5. 2025 - 107,74 €
- 3. 5. 2025 - 107,75 €
- 26. 4. 2025 - 107,74 €
- 17. 4. 2025 - 107,71 €
- 12. 4. 2025 - 109,17 €
- 1. 4. 2025 - 111,37 €
- 1. 3. 2025 - 111,25 €
- 20. 2. 2025 - 107,27 €
- 12. 2. 2025 - 108,84 €
- 7. 2. 2025 - 111,88 €
- 26. 5. 2026 - 80,6 €
- 22. 5. 2026 - 80,6 €
- 16. 5. 2026 - 80,4 €
- 8. 5. 2026 - 80,5 €
- 1. 5. 2026 - 49,9 €
- 25. 4. 2026 - 49,9 €
- 18. 4. 2026 - 49,9 €
- 11. 4. 2026 - 49,9 €
- 28. 3. 2026 - 49,9 €
- 19. 3. 2026 - 49,9 €
- 13. 3. 2026 - 88 €
- 6. 3. 2026 - 49,9 €
- 28. 2. 2026 - 49,9 €
- 21. 2. 2026 - 49,9 €
- 14. 2. 2026 - 49,9 €
- 7. 2. 2026 - 90,1 €
- 1. 2. 2026 - 89,8 €
- 16. 1. 2026 - 90 €
- 10. 1. 2026 - 89,7 €
- 3. 1. 2026 - 90,4 €
- 20. 12. 2025 - 89,8 €
- 13. 12. 2025 - 90,1 €
- 6. 12. 2025 - 90,2 €
- 29. 11. 2025 - 84,9 €
- 22. 11. 2025 - 84,9 €
- 15. 11. 2025 - 84,9 €
- 9. 11. 2025 - 84,9 €
- 1. 11. 2025 - 84,9 €
- 25. 10. 2025 - 84,9 €
- 19. 10. 2025 - 84,9 €
- 11. 10. 2025 - 84,9 €
- 4. 10. 2025 - 84,9 €
- 27. 9. 2025 - 84,9 €
- 20. 9. 2025 - 84,9 €
- 13. 9. 2025 - 84,9 €
- 6. 9. 2025 - 84,9 €
- 27. 8. 2025 - 84,9 €
- 23. 8. 2025 - 84,9 €
- 16. 8. 2025 - 84,9 €
- 9. 8. 2025 - 84,9 €
- 2. 8. 2025 - 84,9 €
- 25. 7. 2025 - 90,9 €
- 8. 5. 2025 - 87,6 €
- 3. 5. 2025 - 87,7 €
- 26. 4. 2025 - 87,6 €
- 17. 4. 2025 - 87,3 €
- 12. 4. 2025 - 86,8 €
- 1. 4. 2025 - 94,9 €
- 1. 3. 2025 - 94,9 €
- 20. 2. 2025 - 94,9 €
- 12. 2. 2025 - 94,9 €
- 7. 2. 2025 - 94,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Sada dvoch konferenčných stolíkov OREO sa hodí do moderne zariadenej obývačky. Dosky sú vyrobené z dyhovanej MDF vo farebnom prevedení dub zlatý. Štýlové nožičky sú zhotovené z práškovanej ocele čiernej farby. Okrúhle odkladacie plochy ponúkajú množstvo odkladacieho priestoru na odloženie šálky čaju alebo kávy, časopisov, ovládačov od TV a iných drobností. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 53x53x45 cm, menší má rozmery (ŠxHxV): 43x43x35 cm. Svojimi rozmermi sa hodia do menších aj väčších priestorov. Maximálna nosnosť je 15 kg.
Rozmery
| Šírka: | 43-53 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43-53 cm |
| Výška: | 35-45 cm |
Parametre
| Tvar | Okrúhle |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Kov, Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Sety | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Váha s obalom dodávateľa | 14 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.07 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Oreo |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 15 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub zlatý / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná MDF |
| Druh kovu | Oceľ |
| Osvetlenie | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | 2 ks v balení |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Konferenčný stolík ENKEL hnedý 739644
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík Oreo, orech / čierna
45×53 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Aurea - biely lesk / chróm
38×115×80 cm, s úložným priestorom, oválny
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík LCT202B50
Drevený, výškovo nastaviteľný, kovový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT072W59
65×46 cm, sklenený, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
ASTI-P dub artisan / béžová - moderný konferenčný stolík so zdvíhacou doskou
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
Stolík QBUS, 800x600 mm, čierna, dub
80×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly konferenčný stolík Retro 60x45x60 recyklované mango Old spice
45×60×60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Wooded Konferenční stolek Calgary z masivu DUB Barva kovu: Černá
V dekore dub, drevený, na kolieskach
Skladom
Okrúhly konferenčný stolík Camila - dub zlatý / čierna
41×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Mazzoni FOLK biely / beton - konferenčný stolík, obdĺžnikový, laminát, moderný
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Ratanový konferenčný stolík LANIPA 50x55 cm
55×50×50 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mazzoni FOLK biely/dub sonoma - konferenčný stolík, moderný
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Portafino, mramor / zlatá
38-42×80 cm, ⌀ 60-80 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
ASTI-P Dub Wotan/Matná biela - moderný konferenčný stolík so zdvíhacou doskou
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
Sada 2 konferenčných stolíkov MILL hnedá FAT1988
32-50×50-60×44-50 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík Autronic 80 cm hnedý MDF AF-3002 OLW
Kovový, lesklý, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík VASAGLE LCT052B01
45×55×100 cm, v dekore dub, na kolieskach
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LYRIA, čierna Veľkosť: L
43 cm, ⌀ 60 cm, rozkladací, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LYRIA, čierna Veľkosť: L
43×60×60 cm, okrúhly, rozkladací
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Okrúhly konferenčný stolík Retro 60x45x60 indický masív mango Mango natural
45×60×60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mazzoni FOLK biely/čierny - konferenčný stolík, obdĺžnikový, laminát, moderný
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Stôl SONITUS, kruh, Ø1200x720 mm, linoleum - béžová, antracit
72×120 cm, okrúhly, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Wooded Konferenční stolek Austin z masivu DUB Hrana stolu: Rovná, Barva kovu: Černá
V dekore dub, drevený, s úložným priestorom
Skladom
Konferenčný stolík SM2 (527)
⌀ 60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Mazzoni OSLO dub sonoma / biely mat, rozkladací konferenčný stolík s výškovo nastaviteľnou stolovou doskou
49-76×80-160×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
Dvojitý okrúhly konferenčný stolík Adda (48582780) – dub
Okrúhly, v dekore dub, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT072W13
46×65 cm, okrúhly, sklenený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT071W59
80×46 cm, okrúhly, sklenený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nočný stolík VASAGLE LVT020B02
63×30×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DRC600W 58 cm - hnedá
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom