



Rozmery 78×75×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pre vytvorenie ideálnych podmienok pre vypestovanie sadeníc a pestovanie rastlín skvele poslúži plastové parenisko na nožičkách IPE750 74,6 cm. Parenisko je vyrobené z vysokokvalitného plastu v prevedení antracit, vďaka ktorému skvele zapadne do interiéru aj exteriéru. Použitý plast je odolný voči nepriaznivým vplyvom počasia, UV žiareniu a poveternostným vplyvom, jednoducho sa udržiava v čistote. Ľahké odnímateľné priesvitné veko obsahuje regulovateľné ventilačné otvory, ktoré zaistia správnu mikroklímu pre rast rastlín a zabránia ich zapareniu a zároveň ochráni rastliny pred nechceným hmyzom. Súčasťou pareniska sú nožičky, vďaka ktorým je vyvýšené a takže nie je potrebné sa veľmi zohýbať pri práci so sadenicami. Toto prenosné parenisko s rozmermi (ŠxHxV): 74,6x36,8x77,7 cm a objemom 42 litrov nezaberie veľa miesta a umožní pestovanie rastlín aj v nie veľmi priaznivých klimatických podmienkach. Sezóna záhradkárčenia začala, preto si predpestujte silné a zdravé sadenice, pripravené na presádzanie, s pareniskom IPE750.
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Materiál konštrukcie | Plast |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Vnútorný objem | 42 l |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.2133 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 2.64 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IPE750 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Nožičky | Plastové |
| Doplňujúce informácie | Odnímateľné veko, vetracie otvory |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Plast |
| Výrobca | NABBI |

83×76×38 cm, plastový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hliníkový, s výplňou z komôrkového polykarbonátu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×200×300 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×300×450 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×250×400 cm, s fóliovou výplňou, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×250×400 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×300×200 cm, plechový, s fóliovou výplňou
SkladomDoprava zadarmo
200×200×300 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S fóliovou výplňou
Skladom
170×80×200 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
124×94×94 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Skladom
200×250×400 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×800×300 cm, oceľový, plechový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
200×140×73 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×300×600 cm, oceľový, plechový
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×58×46 cm, plastový, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
200×200×300 cm, plechový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×70×50 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×200×300 cm, s fóliovou výplňou, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×450×300 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×600×300 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
94×180×140 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×160×160 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Skladom
S fóliovou výplňou, šírka, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×350×200 cm, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom