




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 53 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si potrebný priestor s otvorenou šatníkovou skrinkou SIGNES VT3 600 v bielom prevedení, s rozmerom (ŠxHxV): 60x50x110 cm. Súčasťou balenia je vešiaková tyč. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať veľké množstvo variácií praktického šatníka podľa vašich najtajnejších predstáv. Rozmery jednotlivých komponentov sú navrhnuté tak, aby boli ľahko kombinovateľné, a zároveň aby ich dizajn ostal vyvážený a stabilný. Všetky moduly je možné navzájom kombinovať v dvoch vrstvách, ktoré sú kladené na seba. Celá ponuka kolekcie Signes sa skladá z trinástich rôznych častí kombinovateľných modulov. Tieto je možné objednať si v rôznom počte a type, aby spolu jednotne spĺňali potreby rôznych zákazníkov. Kolekcia Signes je vyrobená z drevotriesky a všetkých 13 komponentov je dostupných v dvoch farebných prevedeniach. Vytvorte si jednoducho šatník svojich snov.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Materiál | Lamino |
| Čistá váha výrobcu | 16.45 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.04 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 17 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Signes VT3 600 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Super kvalita za dobre peniaze
Rýchle dodanie
Variabilita
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme krásne za Vašu pozitívnu recenziu! Veľmi nás teší, že ste spokojný s kvalitou, cenou aj rýchlosťou dodania. Sme radi, že ste ocenili aj variabilitu produktu a že ste nenašli žiadne nedostatky – to je pre nás veľké povzbudenie. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku! S pozdravom,Nabbi
V pohode...
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu! Sme radi, že šatníková skriňa splnila Vaše očakávania. Prajeme, nech Vám dlho a spoľahlivo slúži! S pozdravom, Nabbi
Bez zlých skúseností.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

220×60×35 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
173×76×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kovový, dvojdverový, s poličkami

177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, dvojdverový, s poličkami

203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×90×50 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 týždne
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom