
Šatníková skriňa Klasik 203, čierna
216×203×63 cm, dvojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmoRozmery 177×120×52 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál: laminovaná DTD Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 120x52x177 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Trojdverová S vešiakovou tyčou Šírka vešiakovej časti: 77,7 cm Tri police Šírka police: 37,5 cm Nosnosť police: 5 kg Dva šuplíky S úchytkami Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 177 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Výrobca | Kondela |

216×203×63 cm, dvojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
173×76×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
220×60×35 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
193×120×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Kovový, dvojdverový, s poličkami

180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami
Skladom
215×160×60 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×150×59 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

S poličkami, štvordverový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo