




Rozmery 220×60×35 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 77 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si potrebný priestor s vysokou otvorenou šatníkovou skriňou SIGNES VV1 600 v bielom prevedení, s rozmerom (ŠxHxV): 60x35x220 cm. Disponuje výsuvným teleskopickým vešiakom. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať veľké množstvo variácií praktického šatníka podľa vašich najtajnejších predstáv. Rozmery jednotlivých komponentov sú navrhnuté tak, aby boli ľahko kombinovateľné, a zároveň aby ich dizajn ostal vyvážený a stabilný. Všetky moduly je možné navzájom kombinovať v dvoch vrstvách, ktoré sú kladené na seba. Celá ponuka kolekcie Signes sa skladá z trinástich rôznych častí kombinovateľných modulov. Tieto je možné objednať si v rôznom počte a type, aby spolu jednotne spĺňali potreby rôznych zákazníkov. Kolekcia Signes je vyrobená z drevotriesky a všetkých 13 komponentov je dostupných v dvoch farebných prevedeniach. Vytvorte si jednoducho šatník svojich snov.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Materiál | Lamino |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 26.8 kg |
| Čistá váha výrobcu | 26.1 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.05 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Signes VV1 600 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
110×60×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
173×76×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
193×120×50 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

203×116×50 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×47 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
205×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
190×100×40 cm, kovový, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami
Skladom
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
185×60×85 cm, drevený, kovový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

210×100×60 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
178×80×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, s poličkami, štvordverový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom