









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Milagro máme skladom za cenu 45.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 640 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 45 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 8 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 8 W |
| Series | LAGOS Milagro |
| Výrobca | Milagro |

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch

LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo