Porovnajte ceny od 53 € do 121,55 € v 2 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 53 € do 121,55 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 62,65 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 27. 5. 2026 - 121,55 €
- 25. 2. 2026 - 121,55 €
- 19. 2. 2026 - 88,23 €
- 19. 4. 2025 - 121,55 €
- 27. 5. 2026 - 121,55 €
- 25. 2. 2026 - 121,55 €
- 19. 2. 2026 - 54,9 €
- 19. 4. 2025 - 121,55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Závesné svietidlo so tienidlami v modernej kombinácii číreho a satinovaného plastu. Svieti teplým bielym svetlom.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Hranaté |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Príkon zdroja | 4,5 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 4,5 W |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový svetelný tok | 1920 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 135 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Miesto | Kuchyňa |
| Typ | Luster na lanku |
| Počet žiaroviek | 4 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | CARTAMA Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Recenzie
Používateľské recenzie
Perfektní, vypadá famózně.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty

Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Luster na lankách NATIA 1xE27/60W/230V, priemer 45 cm, krémový
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Rondas
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Duolla - Luster na lanku CELLO 1xE27/40W/230V pr. 45 cm biela
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
GLOBO 15098 - Závesné svietidlo PYRA 1xE27/60W/230V
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Pastelovo zelené závesné kovové svetlo Candy - Ø 36 * 26 cm
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo biele s bielym tienidlom 50 cm - Combi 1
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderný koľajnicový systém s 3 bielymi závesnými svetlami 1-fázový - Slimline Keno
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Závesná lampa Carera Cromo S
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové závesné svietidlo - Ø 18*25 cm
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo zlaté 40 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Anello
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva s bielymi 6 svetlami - Jeana Circle
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 2 dizajnových závesných svietidiel bielych - Tuba Small
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Sklenené azúrové stropné svetlo Dany - Ø15 * 151cm
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesná lampa biela vrátane LED 3-stupňové stmievanie 2700-4000K s prepínačom - Keane
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Moderné čierne závesné svietidlo pre 1-fázový koľajnicový systém vrátane LED - Magnetic Eggy
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Paulmann 79767 - 1xE27/15W Závesné svietidlo na lankách LAVEA 230V biele
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo biele - Tuba Small
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED závesný luster na lanku HARMA 1xE27/60W/230V priemer 30 cm matný chróm/biela
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Stropná lampa PICASSO, biela
Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Orientálne závesné svietidlo biele s ratanom 3-svetlo obdĺžnikové - Akira
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
Rabalux 72216 - Luster na lanku TIANA 1xE14/25W/230V
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rustikálne závesné svietidlo biele 60 cm - Corda
Papierový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Reality Tilda závesné osvetlenie biela r30661031 RER30661031
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Eglo 49071 - Luster na lanku TAVISTOCK 1xE27/40W/230V
LED, kovový, sklenený
Skladom
Moderný koľajnicový systém s 6 bielymi závesnými svetlami 1-fázový - Slimline Keno
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Maxlight - Závesná lampa Cornet PO330
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmoModerný koľajnicový systém s 3 závesnými svietidlami biely s béžovou 1-fázový - Iconic Holt
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 6-žiarovkové - Jolanta
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomZávesná lampa biela pre koľajnicový systém 1-fázový - Iconic Cavalux
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo biele GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Retro závesné svietidlo krémové 25 cm - Plisse
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo






