





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný LED luster. Vhodný do vnútorných priestorov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Možnosť ovládania aj cez bezplatnú aplikáciu NEDES Smart. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svetlo ponúka možnosť plynulého stmievania a zmeny teploty svetla. Teplota chromatickosti: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možnosť ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané, Vypínač |
| Stmievač | Ano |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 70 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 6100 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 425 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 70 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 70 W |
| Series | COSMOWAVE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
Zaujal mě na internetu design, něco nezvyklého v podobě "svítící hadice", ale něco takového jsem potřeboval na vyšší strop a byla to trefa. Všem se to líbí. Přišlo to trochu nesymetricky deformované, jak to bylo nacpané v krabici, konstrukce svítidla je velmi tuhá, nechtěl jsem to rovnat násilím, ale nakonec k vysokému šikmému stropu přiznaného podkroví se ta mírná asymetrie perfektně hodí. Pozor na šňůry zavěšení, můžete je popotáhnutím zkracovat, ale nepřišel jsem na to jak zpátky (nemožnost zpátky povolit). Naštěstí jsem to nepřehnal.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo