Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
História cien
- 18. 5. 2026 - 70,9 €
- 8. 1. 2026 - 70,9 €
Popis produktu
Detské stropné svietidlo v modernom dizajne. Zmena farebnej teploty pomocou klasického nástenného vypínača. Farebná teplota: 3000K, 4500K alebo 6000K.
Parametre
| Sortiment | Lustre a stropné osvetlenie |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 48 W |
| Teplota chromatickosti | 6000/4500/3000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3980 lm |
| Typ | Detské stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 275 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Series | KIDS Brilagi, ASTRONAUTA Zuma Line, KIDS Zuma Line |
| Výrobca | Brilagi |
Odporúčame

Brilagi -LED Detské stropné svietidlo STARSHIP LED/64W/230V 3000/4500/6000K modrá
Lustre a stropné osvetlenie, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné detské stropné svietidlo ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K + diaľkové ovládanie
Lustre a stropné osvetlenie, na noc, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné detské stropné svietidlo UNICORN LED/68W/230V 3000-6000K+DO
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Detské stropné svietidlo ružové so srdiečkami - Harrie in Love
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
Skladom
Dalber 61276 - Detské stropné svietidlo LOVING DEER 2xE27/15W/230V
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
LED RGB projektor LED/5W/5V astronaut + diaľkové ovládanie
Na noc
SkladomDoprava zadarmo
Detské závesné svietidlo béžové Teplovzdušný balón - Air Balloon
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Skladom
Detské stropné svietidlo ružové a biele - Lucille
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne + DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo





































































